Clean Master بررسی ابزار قدرتمند برای پاکسازی حافظه موبایل اندروید !

Clean Master :برخلاف سیستم عامل iOS و ویندوزفون، اگر از اپلیکیشن های مختلفی در اندروید استفاده کنید  به خصوص بازی ها در حافظه شما اطلاعات و فایل های مختلفی ثبت می شوند.اگر مدتی است که گوشی یا تبلت شما از نظر سرعت و عملکرد کند شده و نسبت به گذشته با مشکلات زیادی مواجه می‌شود، وقت آن رسیده که کار با اپلیکیشن Clean Master را آغاز کنید.

معرفی ابزار Clean Master :

Clean Master با شناسایی همه اپ ها و سرویس های فعال تا حد امکان آن ها را می بندد و بخشی از رم گوشی را آزاد می کند. اینکه حتی ۱۰۰ مگابایت رم اشغال شده گوشی آزاد شود کارکرد گوشی را بسیار روان تر می کند. پس از نصب و باز کردن Clean Master با یک نمودار مواجه خواهید شد که در آن میزان فضای آزاد و اشغال شده از حافظه‌ی داخلی و SD نمایش داده می‌شود.

Clean Master

Clean Master

اما مهمترین بخش این اپلیکیشن مربوط به تاریخچه‌‌ی کلی دستگاه است. در این قسمت می‌توانید سایز کش تمامی اپلیکیشن‌های نصب شده را مشاهده کنید که می‌توانید کَش مربوط به هر اپلیکیشن را به صورت کامل پاک کرده یا کش کلی سیستم عامل را با انتخاب دکمه‌ی Clean خالی کنید. با این کار بسیاری از موارد به درد نخود از روی دستگاه پاک می‌شود و موارد مهم و ضروری نیز بلاتغییر باقی خواهند ماند.

Memory Boost :

این ویژگی اپ ها و سرویس های فعال را لیست می کند، مقدار رم مصرفی توسط هر یک را به شما نشان می دهد، همچنین مقدار حافظه کل، حافظه باقیمانده و حافظه مصرف شده را به صورت گرافیکی و عددی در بالای صفحه نمایش می دهد و در نهایت در پایین دکمه پاکسازی قرار دارد که به شما مقدار حافظه ای که آزاد خواهد شد را اعلام میکند. کافی است برنامه های مورد نظر را انتخاب کرده و دکمه پاکسازی (Clean) را فشار دهید و تمام! البته خود Clean Master توصیه می کند که بعضی از برنامه ها و سرویس ها را نبندید ولی در نهایت تصمیم با خودتان است که به آن ها نیاز دارید یا نه.

با نصب برنامه Clean Master از شما می خواهد تا آیکون میانبر پاکسازی سریع را ایجاد کند. کار پاکسازی سریع آزاد کردن حافظه به صورت خودکار در چند لحظه است.

Junk Files :

این ویژگی کار حذف فایل های قدیمی که دیگر بدرد نمی خورند را انجام می دهد. فایل هایی مثل کش سیستم یا پکیج های قدیمی که فضای اضافی اشغال کرده اند.

Privacy :

برخی از برنامه های نصب شده در سیستم اطلاعات شخصی خود را برای استفاده های بعدی در گوشی ذخیره می کنند و نگه می دارند که بخشی از فضای شما را اشغال می کند. در این قسمت می توانید با انتخاب فایل های همه برنامه های یا برنامه های مورد نظر آن ها را پاک کنید.

App Manager :

همه برنامه های نصب شده در این قسمت لیست می شوند. می تواند آن ها را حذف کنید یا در کارت حافظه از آن ها پشتیبان بگیرید. همچنین در صورت تمایل آن ها را از حافظه اصلی گوشی به کارت حافظه منتقل کنید.

Clean Master

Clean Master

حرف آخر :

این اپلیکیشن کاملا رایگان است و کمک شایانی را به کاربرانی که از کمبود فضا یا احتمالا کند شدن بیش از حد دستگاه ناراضی هستند، می‌کند.این نرم‌افزار برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است.کارکرد ساده، رابط کاربری زیبا، حجم پایین، سبک بودن  ویژگی هایی است که این برنامه را از سایر رقبا متمایز کرده است.

از کجا دانلود کنیم ؟

دانلود از کافه بازار

google play

9.1 امتیاز
  • گرافیک 9
  • استفاده پذیری 10
  • سهولت 8.5
  • سرعت 9
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید