Sky Dancer بررسی بازی رقص برفراز آسمان :خطر در کمین شماست آماده باشید !

Sky Dancer، شما به بازی خطرناکی وارد خواهید شد.یکی از سبک های محبوب که چند سال بیشتر از ظهور آن نمیگذرد و طرفداران بیشماری هم دارد، رانر میباشد که تاکنون عناوین مشهوری از آن به دنیای بازی ها معرفی شده است.یک نمونه از اعتیادآور ترین بازی های موبایلیاست.Sky Dancer را می توان به عنوان نمونه ای از بهترین بازی های سبک رانر دانست.

معرفی گیم پلی :

همانند بقیه بازیکن های سبک Runner، با Sky Dancer شخصیت اصلی خودش حرکت کرده و تنها باید با تغییرات روی جهت سعی کنید او به صخره ها نخورد.شما تنها کافی است در مسیر با موانع برخورد نکرده و با دقت و نشانه‌گیری درست از صخره‌ای به صخره‌ای دیگر بپرید.زمانی که به انتهای صخره ای می رسید فقط کافی است هر دو طرف تلفن همراهتان را لمس کنید تا پرش با موفقیت انجام شود. محل دقیق پریدن در انتهای هر صخره مشخص شده است و اگر کمی زودتر یا دیرتر بپرید حتما سقوط خواهید کرد!

Sky Dancer

Sky Dancer

اتفاقا چالش واقعی Sky Dancer هم می توانیم همین بخش بنامیم.چون بعد از پرش، مجبورید با عوض نمودن جهت حرکت دونده وی را روی جاده بعدی فرود بیاورید. حساسیت کنترلرها هم بالا و از آن طرف مسیرها کوچک هستند.در طول مسیر تا جایی که می‌توانید سکه جمع کرده و در عین حال حواس‌تان به موانع سر راه هم باشد. تعداد سکه‌هایی که جمع می‌کنید، تعداد پرش‌ها و همچنین فرودهایی بی‌عیب و نقصی که در این بازی انجام می‌دهید، باعث بالا رفتن رتبه و امتیاز شما می‌شود.

Sky Dancer

Sky Dancer

گرافیک گیم پلی :

مراحل بازی در محیط یک سیاره می‌گذرد. جدا از طراحی و گرافیک عالی این سیاره، در هر دور شما با شرایط متفاوت زمانی نیز روبه‌رو می‌شوید.بازی در ساعات مختلف شبانه روز رخ می دهد. گاهی خورشید و گاهی ماه در انتهای مسیر شما قرار می گیرند و به جذابیت ظاهری بازی اضافه می کنند. کل محیط و همه المان های موجود در آن طیف رنگی یکنواختی دارند که بسته به زمانی که بازی در آن رخ می دهد متفاوت خواهد بود.

Sky Dancer

Sky Dancer

حرف آخر :

پس از کمبودهیی در بازی های سبک Runner، استودیوی Pine Entertainment آمده تا حدودی بازیکن ها را سیراب نماید. بنابراین توصیه می کنیم Sky Dancer را از دست ندهید.میلیونها بار توسط کاربران اندرویدی و ای او اس سراسر دنیا دانلود شده و امتیاز خوبی را از آنها دریافت کرده است. اگر از علاقه مندان سبک محبوب و هیجان انگیز رانر هستید،بدون معطلی ان را دانلود کنید.

از کجا دانلود کنیم ؟

دانلود از کافه بازار

دانلود از آیتونز

google play

8.1 امتیاز
  • گرافیک 8
  • خلاقیت 8
  • سرعت 9
  • ارزش آموزشی 7.5
  • سهولت بازی 8
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید