Alto’s Adventure بررسی بازی آلتور : با ماجراجویی یک سرخ پوست جوان همراه باشید !

Alto’s Adventure ماجراجویی آلتور بازی خارق العاده و کم نظیر در سبک بازی های آرکید از استودیوی بازیسازی Noodlecake Studios است.در این ماجراجویی بی‌پایان اسنوبورد سواری، به Alto و دوستانش بپیوندید.این بازی جزو بهترین بازی‌های سال ۲۰۱۵ اپ استور اپل بود و یکی از زیباترین و خوش‌ساخت‌ترین بازی‌های موبایلی (اندروید ، ای او اس)محسوب می‌شود.

معرفی گیم پلی :

آلتو پسربچه سرخ‌پوستی است که در کوهستانی برفی زندگی می‌کند.که طرفدار دو آتشه‌ی اسکی روی برف است. التو در کوهستان‌های آمریکای جنوبی زندگی می‌کند و در بالای یک کوه حیوانات خود را که شامل شتر‌های بی‌کوهان است نگهداری می‌کند.شما در این بازی باید به کمک آلتو آمده و او را در جمع آوری این حیوانات که در سراسر کوهستان پخش و پلا شده‌اند، یاری کنید.

Alto's Adventure

Alto’s Adventure

در طول مسیر موانع بسیاری سر راه‌تان قرار دارد که باید با پریدن به موقع، از روی آن‌ها رد شوید. برای پریدن هم تنها کافی است انگشت خود را روی صفحه به سمت بالا بکشید. غیر از پرش ساده، اگر انگشت خود را بیشتر روی صفحه نگه دارید، آلتو در هوا حرکت نمایشی انجام داده و امتیاز بیشتری به شما تعلق می‌گیرد. فقط مراقب باشید بعد از این حرکت نمایشی با سر روی برف فرود نیاید!

Alto برای پیدا کردن حیوانات خود از بالای کوه با اسنوبرد خود به پایین کوه می‌آید و این شما هستید که باید او را کنترل کنید و اگر در مقابل او شکافی یا صخره‌ای وجود داشت با ضربه زدن برروی صفحه‌ی گوشی به Alto دستور پرش بدهید و امتیاز دریافت کنید.

گرافیک گیم پلی :

فضای دوبعدی بازی با ظرافتی خاص طراحی شده است. در پس‌زمینه‌ی صفحه‌ی گوشی یا Scene بازی یک تصویر تکراری یا غیرمتحرک قرار ندارد بلکه منظره‌ای زیبا با حضور خورشید و ماه و کامل متحرک قرار دارد.بازی آلتو، بدون شک طراحی گرافیکی آن است. در این بازی همه چیز در عین سادگی، بی‌نهایت زیبا و خیره‌کننده است. از طراحی منوها گرفته تا طراحی مراحل بازی همه و همه به قدری شما را جذب می‌کنند که به سختی می‌توانید دست از بازی کشیده و از آن خارج شوید. موسیقی متن بازی نیز با طراحی‌های ساده و بی‌آلایش فضای گرافیکی آن همگام است و حس لذت بخشی را در کاربر ایجاد می‌کند.

Alto's Adventure

Alto’s Adventure

حرف آخر :

در آخر باید بگوییم ،گیم‌پلی این بازی بسیار ساده بوده و شاید برای بسیاری از گیمرها تجربه تازه‌ای محسوب نشود، اما بدون شک جذابیت‌های گرافیکی این بازی تجربه‌ منحصر به فردی را برای‌تان رقم می‌زند؛ تجربه ای که بهترین ها را برای شما رقم میزند.

از کجا دانلود کنیم ؟

Alto's Adventure

Alto's Adventure

Alto's Adventure

8.0 امتیاز
  • گرافیک 8.5
  • خلاقیت 8
  • سرعت 8
  • ارزش اموزشی 7.5
  • سهولت بازی 8
  • امتیاز کاربر (1 امتیاز) 9.6

نظر خود را با ما در میان بگذارید