Zapya بررسی ابزار انتقال فایل،زاپیا : انتقال فایل های نامحدود با سرعت بالا بدون اینترنت !

نگاه کلی به نرم افزار :

Zapya نرم افزار به اشتراک گذاری فایل هایی که میخواهید با دوستانتان به اشتراک بگذارید.در حالی که برنامه در ابتدا برای بازار چین در نظر گرفته شد، به کشورهای همسایه مانند میانمار، پاکستان و هند گسترش یافته است و در تمام سیستم عامل های مختلف موجود است.

Zapya

Zapya

این برنامه کاربران را در کشورهای دارای نفوذ کم اینترنت و معماری ضعیف اینترنت برای انتقال و به اشتراک گذاری فایل ها بدون استفاده از اینترنت، با ایجاد یک نقطه اتصال Wi-Fi که سایر دستگاه ها می توانند به آن متصل شوند، فراهم می کند .این برنامه به جوامع اجازه می دهد که یک شبکه محلی ایجاد کنند و سپس داده ها – برنامه ها، فیلم ها، موسیقی ها را به عقب و جلو انتقال دهند.علاوه بر این قابلیت Zapya “تکرار تلفن” به راحتی می تواند فایل های پشتیبان و انتقال از یک دستگاه تلفن همراه قدیمی را به یک دستگاه جدید تبدیل کند.

Zapya

Zapya

روند کار با نرم افزار :

برای ارسال فایل‌ها، شما بایستی یک کانکشن ایجاد نمایید. حال این ارتباط می‌تواند به دو صورت باشد، یا میزبان شوید و یا میهمان که در حالت نخست، شما یک گروه ایجاد کرده و نفر دوم درخواست اتصال می‌دهد. در صورتی‌که شما مهمان باشید، عکس قضیه فوق صادق خواهد بود. البته در برخی مواقع، مثل زمانی‌که بخواهید یک گوشی آی‌فون را به اندروید متصل کنید، بهترین کار این است که هر دو گوشی، به یک شبکه مشترک (مثل روتر یا هات اسپات یک گوشی دیگر) متصل شده و از این طریق اقدام به جابجایی فایل‌ها نمایند.

کپی کردن اطلاعات گوشی (Phone Replicate): در صورتی که گوشی جدیدی خریده باشید و بخواهید اطلاعات را از گوشی قبلی به گوشی جدید منتقل کنید، این گزینه به کمکتان می‌آید. با این ویژگی می‌توانید به‌راحتی اطلاعاتتان را از گوشی قدیمی به گوشی جدید منتقل کنید.

تنظیمات (Settings): در این بخش می‌توانید دستی به سروگوش زاپیا بکشید و آن را مطابق سلیقه خودتان تغییر دهید. اگر علاقه‌ای به زبان انگلیسی ندارید، می‌توانید در قسمت «زبان» در بخش تنظیمات، زبان انگلیسی را به فارسی تغییر دهید. ترجمه متون به زبان فارسی بسیار سلیس و روان است و برخلاف برخی اپلیکیشن‌ها ناامیدکننده نیست.

Zapya

Zapya

حرف آخر :

زاپیا یک برنامه فوق‌العاده عالی برای انتقال فایل‌ها است که مزیت اصلی آن را می‌توان در سرعت و همچنین امنیتش دانست.اگر هنوز هم از بلوتوث استفاده می‌کنید همین امروز زاپیا را نصب کنید و از سرعت بالای آن شگفت زده شوید و لذت ببرید!

از کجا دانلود کنیم ؟

دانلود از کافه بازار

دانلود از آیتونز

 

9.5 امتیاز
  • گرافیک 9
  • سرعت 10
  • استفاده پذیری 9.5
  • امتیاز کاربر (1 امتیاز) 9.7

نظر خود را با ما در میان بگذارید