Hill Climb Racing بررسی بازی صعود تپه : رانندگی برفراز آسمان را از دست ندهید !

Hill Climb Racing یکی از اعتیاد آور ترین و سرگرم کننده ترین بازی های مبتنی بر رانندگی برای سیستم عامل آندروید،ای او اس و ویندوز فون می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.7 در پلی استوری از پرطرفدارترین بازی ها نیز به شمار می رود.

معرفی گیم پلی :

در ابتدا شاید حرکت آرام ماشین شما را کمی کسل کند و حتی در این هنگام خودرو در شیب‌های معمولی نیز قادر به ادامه مسیر نیست اما زمانی که مقداری امتیاز کسب کرده باشید می‌توانید قطعات خودرو خود را ارتقا دهید و در این هنگام است که مسیر‌ها را ساده و ساده‌تر رد خواهید کرد و البته حرکت با سرعت و آسان مسیر‌های سخت در ازای این است که شما بتوانید سکه جمع کنید و قطعات خودرو خود را ارتقا دهید.

Hill Climb Racing

Hill Climb Racing

اتوموبیل خود را سالم به مقصد برسانید و به مراحل جدید بروید.با بیل نیوتن همراه شوید و تجربه یک بازی هیجان انگیز ماشینی در اسمارت فون خود تجربه کنید. با به دست آوردن امتیازات بیشتر در طول بازی می توانید وسیله نقلیه خود را ارتقاء دهید تا با قدرت بیشتری بتوانید از آن کار بکشید. شما می توانید بخش های مختلف از وسیله نقلیه مانند موتور، لاستیک ها، فرمان، کنترل و … را ارتقاء دهید. در هنگام رانندگی، بازی به میزانی واقعی طراحی شده است که می توانید صدای موتور توربوی ماشین ها را بشنوید.

کسب امتیاز :

البته دغدغه فکری شما در جریان این بازی تنها به کسب امتیاز بیشتر محدود نمی‌شود و شما می‌بایست به باک بنزین خودرو نیز توجه کنید تا شما را در مسیر جا نگذارد. در مسیر این بازی بنزین‌هایی وجود دارد که می‌بایست خود را به آن‌ها برسانید و باک خود را شارژ کنید. با تمام شدن میزان بنزین شما خودرو از حرکت باز خواهد ایستاد و شما می‌بایست دوباره مسیر را از ابتدا سپری کنید.

Hill Climb Racing

Hill Climb Racing

علاوه بر امکان تعویض خودرو، شما قادر خواهید بود تا مسیر و محیط بازی را نیز تغییر دهید و در این زمینه نیز تنوع بسیار زیادی وجود دارد و حتی شما می‌‌توانید در غار و یا ماه رانندگی کنید که نکته جالب در خصوص رانندگی در ماه این است که میزان جاذبه در آن کاهش می‌یابد و با گاز دادن شما تمام مسیر را در هوا طی خواهید کرد که امتیازات بسیاری را نیز می‌توانید از این جهت به دست آورید.

گرافیک گیم پلی :

بازی Hill Climb Racing دارای گیم پلی بسیار واقع گرایانه ای می باشد. فیزیک کنترلی بازی نیز بسیار عالی کار شده است تا تجربه ای بی نظیر از رانندگی با وسیله های نقلیه مختلف را به دست بیاورید. این بازی دارای گرافیک HD بسیار عالی و خیره کننده ای می باشد که به طور حتم موجب شگفت زده شدن شما خواهد شد.

همچنین وجود محیط های مختلف از جنگل و کویر گرفته تا کره ماه! انجام این بازی را برای شما جذاب خواهد کرد. در این بازی دو بعدی تنها کاری که شما باید انجام دهید فشردن پدال گاز و یا ترمز است که در پایین صفحه گنجانده شده است. ماشین، موتور سیکلت، اتوبوس و یا هر وسیله نقلیه دیگری که از آن استفاده می کنید با گاز دادن رو به جلو حرکت خواهد کرد و این شمایید که باید در مواقع حساس با بیشتر گاز دادن و یا ترمز گرفتن آن را کنترل کنید.

حرف آخر :

البته باید به این نکته نیز توجه داشت که با انجام این بازی شما با برخی مسائل فیزیکی نیز آشنا خواهید شد. زیرا توسعه دهندگان این بازی اعلام کرده‌اند که بازی مذکور بر اساس مسائل فیزیک ساخته شده است. البته توجه داشته باشید که این بازی برای سیستم عامل iOS و ویندوزفون نیز توسعه یافته است و کاربران این سیستم عامل ها نیز قادر خواهند بود تا این بازی را برای اسمارت فون خود دانلود کنند.

از کجا دانلود کنیم ؟

دانلود از کافه بازار

دانلود از آیتونز

8.4 امتیاز
  • گرافیک 9
  • خلاقیت 8.5
  • سرعت 8.5
  • ارزش آموزشی 8
  • سهولت بازی 8
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید