Temple Run 2 بررسی بازی فرار از معبد 2 : هیجانی بی پایان را با این بازی تجربه کنید !

Temple Run 2 فرار از معبد ۲ (به انگلیسی: Temple Run2) یک بازی پرشی سکوبازی و سرعتی است. این بازی موبایل ساخته و توسعه یافته شرکت ایمانجی استودیو است.ای بازی برای ای اواس  و آندروید  و برای ویندوز فون منتشر شده‌است.

معرفی گیم پلی:

Temple Run 2 :این نسخه از بازی، شامل بهبودهای گرافیکی، امکانات بیشتر و در نهایت یک ترشح‌کننده‌ی آدرنالین به تمام معنی است! امروز بیشتر با این بازی ماجراجویی آشنا خواهیم شد.محیط پیش فرض بازی Sky Summer است که به صورت رایگان قابل دسترسی است و یک فضای تابستانی و جالب است که در آن بازیکن بر روی ابرها حرکت می کند.

Temple Run 2

Temple Run 2

ابتکار جذاب این بازی استفاده از شخصیتهای معروف در کاراکتر های بازی است که کاربر برای استفاده، باید آنها را خریداری کند. Temple Run اولین بازی سبک خودش بود که توانست موفقیت بسیار بالایی را از آن خود نماید. در Temple Run اولیه می‌توانستید با استفاده از کشیدن انگشت بر روی صفحه نمایش سرعت خود را افزایش داده، به طرفین پیچیده و از روی موانع بپرید.

اما در نسخه‌ی دوم شما محدود به این نیستید که تنها تقاطع‌های 90 درجه را پشت سر بگذارید. طراحان این بازی در نسخه‌ی جدید تغییراتی را اعمال کرده‌اند تا بازی بیش از پیش واقعی‌تر جلوه کند. در این نسخه می‌توانید با استفاده از موارد گوناگون، حرکت خود را تعیین کنید. به عنوان مثال می‌توانید سُر بخورید و از زیر موانع عبور کنید.

Temple Run 2

Temple Run 2

در این بازی شما با ربودن یکی از مجسمه های معبد، نگهبان که یک هیولای بزرگ است را خشمگین میکنید و با فرار از مسیر های موجود، برای حفظ جان خود تلاش میکنید و در راه با موانع گوناگون نیز مواجه خواهید شد. شما در یک مسیر بی انتها با عبور از موانع مختلف و کنترل توسط حرکت گوشی و جهت دهی های لمسی، میتوانید امتیازات بیشتری را دریافت کنید و بوسیله ی آنها امکانات جدیدی را برای خود فراهم سازید.

گرافیک گیم پلی :

گرافیک بازی خوب و رضایت بخش است، نکته‌ی قابل توجه این است که محیط بازی همیشه در حال تغییر است، یعنی هرچند بار که بازی را از اول شروع کنید مسیرهای متفاوت‌تری پیش روی خود می‌بینید و باید با چالش‌های جدیدی روبه‌رو شوید. پس به هیچ وجه از طی کردن مسیر خسته نمی‌شوید و راه برایتان تکراری نمی‌شود.

البته باگ های نسخه اول هم در این یکی حضور ندارند و اگر فکر کرده اید که می توانید رکوردهای خیره کننده از خودتان به جا بگذارید و دوستانتان رو متحیر کنید، متاسفانه باید بگوییم که در اینجا خبری از تقلب نیست (مگر اینکه به راه های دیگری متوصل شوید که غیر ممکن نیستند).

Temple Run 2

Temple Run 2

حرف آخر :

انجام این بازی دوست داشتنی را به شما دوستان خوب پیشنهاد می‌کنیم. این بازی برای سیستم‌های عامل اندروید، iOS و ویندوزفون عرضه شده است .این بازی تنها در قسمت برترین امتیازات بیش از ۹۳ میلیون کاربر ثبت رکورد شده دارد و این نشان دهنده ی محبوبیت چشمگیرش در کشور های مختلف است.

از کجا دانلود کنیم ؟

دانلود از کافه بازار

دانلود از آیتونز

9.4 Awesome
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 9.5
  • سرعت 9.5
  • ارزش آموزشی 9
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید