Rail Rush بررسی بازی ماجراجویی در معدن : برای یک ماجراجویی هیجان انگیز آماده باشید !

Rail Rush به فارسی (راه آهن راش) یکی از پرطرفدارترین و سرگرم کننده ترین بازی های ماجراجویی و اکشن با گرافیکی عالی برای سیستم عامل اندروید و ای او اس و ویندوز فون می باشد.در این بازی شما باید معدن چی سوار بر گاری که روی ریل های شکسته یک معدن قدیمی پیش می رود را هدایت کنید تا از خطرهای پیش رویش در امان بماند و بتواند طلاهای بیشتری از معدن استخراج کند.

معرفی گیم پلی ؟

Rail Rush شما را درون یک گاری چوبی روی ریل‌های خطرناک یک معدن رها کرده و همه چیز را به شما واگذار می‌کند. پس از این‌که وارد بازی شدید در آموزشی مختصر و ساده،‌کلیات بازی را یاد می‌گیرد. کنترل بازی مشکل نیست و می‌توانید خیلی ساده آن را یاد بگیرید. برای پریدن باید انگشت خود را به سمت بالا بکشید و برای جلوگیری از برخورد با موانع هم باید انگشتتان را به سمت پایین بکشید.

Rail Rush

Rail Rush

همین کار را می‌توانید برای تغییر ریل به دو سمت چپ و راست انجام دهید. البته تغییر دادن ریل گاهی اوقات و در مواجه با بن بست‌ها اجتناب‌ناپذیر است. همچنین با استفاده از سنسور تلفن‌ هوشمند خود نیز می‌توانید به دو سمت چپ یا راست مایل شوید تا طلاهای موجود در معدن را دریافت کنید. در هر مرحله، سه ماموریت مختلف وجود دارد که برای انجام هر کدام باید کاری متفاوت انجام دهید.

با پیشرفت در بازی کم کم سرعت حرکت گاری روی ریل ها افزایش می یابد و موانع بیشتری پیش رویتان قرار می گیرد. شما می توانید با ورود به فروشگاه Rail Rush و با خرج کردن طلاهایتان امکانات بیشتری بخرید و بازی را برای خود جذاب تر کنید. به عنوان مثال با خرید آهن ربا، برای جمع کردن طلاها دیگر نیازی به تکان دادن تلفن خود ندارید و آهن ربا به صورت خودکار همه طلاها را برایتان جمع می کند.

در Rail Rush اگر به موقع موانع را رد نکنید و با آن ها برخورد کنید خواهید باخت و باید بازی را از ابتدا شروع کنید. هر بار که بازی را تکرار می کنید اگر به مکان رکورد قبلی خود برسید این موضوع به شما اطلاع داده می شود و متوجه می شود که این بار توانسته اید مسیر بیشتری را طی کنید.

گرافیک گیم پلی :

بازی از محیط‌ها و فضاهای متنوعی بهره می‌برد که هر کدام ویژگی‌ها و موسیقی مخصوص به خود را دارند. همچنین محیط‌های مخفی نیز در طول مسیر وجود دارند که در صورت پیدا کردن و وارد شدن به‌ آن‌ها می‌توانید مکان‌های شگفت‌انگیز پر از طلا و الماس پیدا کنید که به نوعی به عنوان یک جایزه در طول مسیر گنجانده شده اند. گرافیک و جلوه‌های بصری بازی عالی نیست اما به سبک و سیاق Rail Rush می‌آید و نمی‌توان از این بخش بازی خرده‌ای گرفت.

به طور کلی می توان گفت در Rail Rush با گرافیک و انیمیشن های فوق حرفه ای رو به رو نخواهید شد اما در این بازی همه چیز شکل مطلوب و مناسبی دارد و می تواند رضایت کاربرانش جلب کند.

Rail Rush

Rail Rush

حرف آخر :

شاید در چند تجربه اول، Rail Rush بازی به نظر برسد که پیش از این، هزار بار آن را تجربه کرده‌اید اما هر چه بیشتر به انجام آن می‌پردازید،‌ حس اعتیادآورد بودن موجود در آن بیشتر شما را مجذوب خود می‌کند. برای لذت بردن از این بازی نیازی به اقلام گران قیمت فروشگاه آن ندارید. فقط کافیست روی گاری بنشینید، دل را به دریا بزنید و خود را به دست ریل‌های قدیمی و شکننده معدن بسپارید.

از کجا دانلود کنیم ؟

دانلود از کافه بازار

دانلود از آیتونز

8.5 امتیاز
  • گرافیک 9
  • خلاقیت 8.5
  • سرعت 9
  • ارزش آموزشی 8
  • سهولت بازی 8
  • امتیاز کاربر (2 امتیاز) 9.8

نظر خود را با ما در میان بگذارید