Stack بررسی بازی برج سازی حین حرکت : فکر کن ، تمرکز کن و رکورد بزن !

Stack :در بازی Stack شما وظیفه دارید بلندترین برجی را که می‌توانید، بسازید.تنها کار لازم در این بازی چیدن بلوک‌ها روی هم و ساختن بلندترین سازه ممکن است، اما از آنجایی که هر بلوک باید درست روی بلوک قبلی فرود آید، حرکت بلوک‌ها کار را برای شما سخت خواهد کرد! بله درست است، بلوک‌های این بازی مدام به چپ و راست در حرکت هستند با اینکه این کار به نظر خیلی ساده می‌رسد اما حفظ آرامش ذهنی و حوصله در حین بازی بسیار کار دشواری است.

معرفی گیم پلی Stack :

Stack نام یک بازی زیبا و بسیار فوق العاده سرگرم کننده همراه با گیم پلی بسیار اعتیادآور می باشد که توسط  استدیو بازیسازی Ketchapp ساخته و برای سیستم عامل اندروید و ای او اس منتشر شده است. شما در این بازی باید ساختمان سازی کنید اما روش شما برای بالا بردن ساختمان کمی عجیب می باشد.در صورت زمان‌بندی اشتباه، بلوک با فاصله از قبلی فرود آمده و هربار به میزان تفاوت این فاصله، از پهنای آن کم می‌شود.

Stack

Stack

در این بازی شما باید در یک فضای سه‌بعدی بلوک‌های مربعی شکل از اجسام را که به طور مداوم در جهتی در حال حرکت هستند برروی هم قرار دهید به طوریکه این بلوک‌ها دقیقا برروی یکدیگر قرار بگیرند. برای اینکه بتوانید به خوبی این کار را انجام بدهید باید با آهنگ زمانی خاص و یکسانی برروی صفحه ضربه بزنید. وقتی برروی صفحه ضربه می‌زنید بلوک درحال حرکت در مکان خود ثابت می‌شود و قسمتی از بلوک که با بلوک پایینی هم‌پوشانی ندارد از بین می‌رود. قاعدتا هر چقدر که با دقت بیشتری بلوک‌ها را برروی هم بچینید در ادامه‌ی بازی نیز راحت‌تر روند را ادامه می‌دهید.

نیازی به عجله کردن در وارد کردن ضربه نیست، زیرا صفحات بلوک مدام در حال حرکت به عقب و جلو هستند، با این شرایط می‌توانید صبر کرده و با زمان‌بندی درست و به‌موقع، ضربه را وارد کنید.

گرافیک گیم پلی :

بازی نیاز به فضای گرافیکی سنگینی ندارد و شما را فقط و فقط درگیر گیم‌پلی می‌کند. هنگامی که بلوک یا صفحه‌ای را به طور صحیح و دقیق برروی صفحه‌ی پایینی قرار می‌دهید صدای خاصی پخش می‌شود ولی هنگامی که حرکت اشتباه انجام می‌دهید به این معنی که زودتر از موعد یا دیرتر از موعد برروی صفحه ضربه می‌زنید، صدایی شبیه به خرد شدن کنده‌ی چوب پخش می‌شود.

Stack

Stack

حرف آخر :

اگر به دنبال بازی ای زیبا و بسیار سرگرم کننده همراه با گیم پلی رکوردزنی می باشید این بازی زیبا را هرگز از دست ندهید. بازی دارای گرافیکی ساده و دلنشینی می باشد که شما را ساعت ها سرگرم خواهد کرد. تنها برای حذف تبلیغات بین بازی باید مبلغی پول پرداخت کنید. این بازی برای هر دو سیستم عامل اندروید و ios ارائه شده و حجم زیادی از گوشی شما را اشغال نخواهد کرد.

از کجا دانلود کنیم ؟

دانلود از کافه بازار

دانلود از آیتونز

8.6 امتیاز
  • گرافیک 9
  • خلاقیت 8.5
  • سرعت 9
  • ارزش آموزشی 8.5
  • سهولت بازی 8
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید