ZigZag بررسی بازی زیگ زاگ :عبور از مسیر پر پیچ و خم و مهیج را از دست ندهید !

ZigZag  بازی بسیار عالی و بی نظیر برای آن دسته از گیمرهایی می باشد که به بازی های رکوردی علاقه مند هستند. این بازی با سبک رکوردی عرضه شده است که در آن هرچه بیشتر بازی را انجام دهید. رکورد بالاتری را از آن خود خواهید کرد.

Ketchap، یک استدیوی بازی سازی بسیار حرفه ای است که نام خود را در صدر جدول بازی سازان به ثبت رسانده است. سیاست این تیم، رو به سادگی است. بازی هایی با گیم پلی ساده و گرافیک سبک که به شدت هم اعتیادآور هستند. یکی از شاهکارهای Ketchap بازی ZigZag است.

معرفی گیم پلی :

بازیکن با شروع بازی و چند بار تست بازی متوجه روند بازی خواهد شد. در حقیقت بازیکن وظیفه دارد تیله ی کوچکی که ابتدای مسیر قرار دارد را با ضربه های متوالی روی صفحه کنترل کند. با هر بار ضربه بر روی صفحه مسیر تیله تغییر می کند. مسیرهای پرپیچ و خم زیگزاگی بسیاری وجود دارد که باید از آن ها عبور کنید.

ZigZag

ZigZag

نحوه کسب امتیاز در زیگ‌زاگ به این شکل است که با هر بار لمس صفحه‌ نمایش و تغییر مسیر تیله یک امتیاز دریافت می‌کنید. البته این تنها راه افزایش امتیاز نیست. در طول مسیر لوزی‌های صورتی شکلی وجود دارند که هر کدام ۲ امتیاز را به همراه دارند. البته این لوزی‌ها در همه‌ جای مسیر حضور ندارند و ممکن است در یک مسیر کوتاه تعداد زیادی از آن‌ها را دریافت کنید یا مدتی آن‌ها را نبینید. مسیر بازی نیز با هر بار انجام آن تغییر پیدا می‌کند و به صورت اتفاقی شکل می‌گیرد، همین موضوع باعث شده تا بازی حالت خسته کننده‌ای به خود نگیرد.

در صورتی که ضربه صحیحی وارد نکنید به پایین مسیر سقوط می کند و بازی با احتساب رکورد شما به پایان می رسد. همان طور که گفته شد ZigZag یک بازی رکوردی است و به شدت اعتیادآور!

گرافیک گیم پلی :

گرافیک بازی بسیار ساده است و از هیچ گونه پیچیدگی خاصی برخوردار نیست. محیط بازی چیزی جز یک مسیر زیگراگی سه بعدی نیست.تغییر رنگ مسیر زیگزاگی یک بزنگاه انحرافی است که بازیکن باید بسیار حرفه ای باشد که در این زمان کنترل بازی را حفظ کند. صداگذاری متناسبی هم برای بازی در نظر گرفته شده است که به جذابیت و هیجان بازی می افزاید.

ZigZag

ZigZag

حرف اخر :

بار‌های اولی که بازی را انجام می‌دهید ممکن است از سخت بودن آن احساس نارضایتی کنید و حتی از خیر موبایل خود گذشته و قصد کنید تا از عصبانیت آن را پرتاب کنید، اما کافی است تا کمی زمان به بازی و خودتان بدهید تا با کمی تمرین بتوانید سطح امتیازات خود را افزایش دهید.

به هر حال زیگ‌زاگ یکی از جدیدترین بازی‌هایی است که برای تلفن‌های هوشمند اندروید و ای او اس عرضه شده است و بدون شک ارزش دانلود و نصب را دارد. فقط مواظب باشید تا اسیر گیم‌پلی اعتیادآور آن نشوید.

از کجا دانلود کنیم ؟

دانلود از کافه بازار

دانلود از آیتونز

8.5 امتیاز
  • گرافیک 9
  • خلاقیت 8.5
  • سرعت 9
  • ارزش آموزشی 8.5
  • سهولت بازی 7.5
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

۱ دیدگاه

نظر خود را با ما در میان بگذارید