MSQRD بررسی نرم افزار : ثبت خاطرات تصویری با استفاده از فیلترهای انیمیشنی !

MSQRD هر روز با گسترش شبکه های اجتماعی و ارتباط جمعی،تب و تاب به اشتراک گذاری لحظات خوش زندگی افزایش می یابد.به طوری که هر زمان که به شبکه های اجتماعی سر می زنیم با تصاویری از زندگی و لحظات خوش افراد روبرو هستیم.شاید این ایده که بتوانید تصویر خودتان را با افکت های مختلف به صورت زنده ببینید و آن را ضبط کنید خیلی جذاب باشد.این که این نرم افزار چیست و چگونه این کار را انجام میدهد شاید از نکات مهم آن باشد.

معرفی نرم افزار :

استفاده از “MSQRD” بسیار ساده است، تنها کافی است اپلیکیشن را باز کرده و ماسک یا فیلتر مورد علاقه‌ی خود را انتخاب کنید، سپس با استفاده از دوربین جلو یا دوربین اصلی گوشی، آن ماسک را بر روی صورت خود یا دیگران قرار دهید.فیلترهای زنده MSQRD به مراتب از Face Swap Live جذاب ترند.

MSQRD

MSQRD

می توانید لئوناردو دی کاپریو شوید، ماسک آیرون من را روی چهره تان بگذارید، چشم هایتان را به اندازه نعلبکی کنید و در یکی از حالات بسیار عجیب و شگفت انگیز، چهره تان را به طور همزمان با کسی که کنارتان ایستاده جابجا کنید و نکته بسیار جالب اینجاست که قادرید حرکت اعضای چهره را هم به صورت ریل تایم در صفحه ببینید.

فیلترهایی که روی چهره تان می اندازید می توانند سوژه جذابی برای اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی باشند، به همین خاطر MSQRD امکان فیلم برداری از آنها را نیز برایتان فراهم کرده تا مستقیما از همین اپ به اشتراک گذاری آنها اقدام نمایید. همین حالا اگر در اینستاگرام یا دیگر محافل مجازی هشتگ MSQRD# را جستجو کنید، هزاران نتیجه برایتان به نمایش در خواهد آمد که نشان از ترند بودن و استقبال خوب از این سوژه جدید میان مردم دارد.

شاید بتوان گفت مهمترین ویژگی این برنامه همین است. شما میتوانید چهره خود را با چهره هنرمندان تعویض کنید . یا میتوانید چشم و ابروهای را بزرگ و کوچک کرده یا از استیکرهای جذاب و خنده دار به جای آنها استفاده کنید. این اپلیکیشن تا کنون در بین 12 کشور رتبه ی اول را به خود اختصاص داده است. پیش بینی میشود که این نرم افزار جای نرم افزار Dubsmash را بگیرد و بتواند بهتر از دابسمش عمل کند.

حرف آخر :

خیلی از کاربران نیز اپلیکیشن را در ابتدای نصب جالب می‌دانند، ولی عقیده دارند بعد از یک بار استفاده، دیگر این اپلیکیشن جذابیت ابتدایی خود را ندارد و تقریبا تکراری و بی‌استفاده می‌شود که البته من نیز با نظر آن‌ها موافق هستم! در حال حاضر برای هر دو پلتفرم مبتنی بر سیستم عامل اندروید و ای او اس به صورت رایگان در دسترس است.

از کجا دانلود کنیم ؟

دانلود از کافه بازار

دانلود از آیتونز

8.5 امتیاز
  • گرافیک 8.5
  • خلاقیت 8
  • استفاده پذیری 9
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید