Traffic Rider بررسی بازی موتور سواری در ترافیک : هیجان دوست دارید؟ حتما امتحان کنید !

Traffic Rider بازی جدید و فوق العاده زیبا از Soner Kara سازنده بازی محبوب Traffic Racer .اگر از علاقه مندان به بازی ماشین سواری باشید بدون شک Traffic Racer را می شناسید ؛ یک بازی کم حجم با طراحی منحصر به فرد که توانست نظر همه کاربران سراسر جهان را به سمت خودش جلب نماید! در این بازی بسته به مهارت خود می توانید انواع موتورها را داشته باشید و با آن ها از بین ماشین هایی که در مسیرتان هستند راه باز کنید. بر خلاف موتورسواری در دنیای واقعی در این بازی باید با نهایت سرعتی که می توانید حرکت کنید تا بتوانید برنده شوید.

معرفی گیم پلی :

موتورهای بازی از تنوع خوبی برخوردار هستند و ۲۶ موتور قابل بازی آن شما را خسته نخواهند کرد. این بازی نوعی بازی رکوردی محسوب می‌شود به طوری که هر چه سریع‌تر برانید امتیاز بیشتری کسب می‌کنید. مانند بازی‌های هم سبک، با سبقت‌های مویی و حرکت در خلاف جهت ترافیک امتیاز اضافی دریافت خواهید کرد. ماموریت‌های مختلفی در بازی گنجانده شده است؛ برای مثال در مراحل اولیه پیمودن یک مسافت مشخص در زمان تعیین شده اصلی‌ترین ماموریت شما خواهد بود. ماموریت‌هایی مانند طی مسافتی مشخص در لاین مقابل، تعداد مشخصی سبقت در زمان مشخص و دیگر ماموریت‌های زمانی در بازی گنجانده شده‌اند.

Traffic Rider

Traffic Rider

در قسمت Game Mode می‌توانید شرایط بازی، نقشه و همه چیزهایی که قرار است اتفاق بیفتد را تنظیم کنید. این که بازی در جاده‌ای یک طرفه باشد، یا جاده‌ی بی‌انتها تنها به تصمیم شما بستگی دارد.چهار جاده‌ی مختلف نیز به شما پیشنهاد می‌شوند، جاده‌های بزرگراهی، صحرایی، شهری و زمستانی، که به غیر از جاده‌ی بزرگراهی بقیه نیاز به امتیاز بالا یا پرداخت پول دارند.

شما چند ثانیه فرصت دارید تا خودتان را به مکانی که با پرچم مشخص شده است برسانید. اگر قبل از تمام شدن زمان به این مکان برسید چند ثانیه دیگر به زمانتان اضافه خواهد شد و بازی ادامه می یابد. اما اگر نتوانید به موقع خودتان را برسانید خواهید باخت. همین موضوع که باید در ترافیک پر ازدحام ماشین ها با بیشترین سرعت حرکت کرده تا هر چه زودتر به پرچم برسید، باعث ایجاد هیجان و جذابیت در بازی شده است.

گرافیک گیم پلی :

در این بازی محیط های گوناگونی را در ساعات مختلف شبانه روز و حتی آب و هواهای متفاوت تجربه خواهید کرد. گاهی در شب های شهری با خیابان های شلوغ و گاهی در جاده ای با هوای بارانی باید موتورسواری کنید. این محیط ها، ترافیک انواع ماشین های سنگین و سواری در جاده، شبیه سازی صحنه تصادف و در کل همه المان های موجود در این بازی به خوبی طراحی شده اند و بدون شک گرافیک Traffic Rider می تواند رضایت بازیکنان را جلب کند. اگر سخت‌افزار گوشی شما مناسب نیست و شاهد لگ‌ در بازی هستید توصیه می‌شود تنظیمات گرافیکی بازی را تغییر دهید.

Traffic Rider

Traffic Rider

حرف آخر :

این بازی برای سیستم عامل های اندروید و iOSدر دسترس است. خریدهای درون برنامه‌‌ای متنوع بازی، امکاناتی مانند دریافت مقدار مشخصی پول یا آزاد کردن یک موتور را در اختیارتان می‌گذارد. در پایان باید گفت Traffic Rider بازی خوش‌ساخت دیگری از استودیوی ترکیه‌ای Sonar Kara‌ است اگر به دنبال رانندگی و هیجان هستید در دانلود کردن این بازی شک نکنید، مطمئن باشید به آن معتاد می شوید!

از کجا دانلود کنیم :

دانلود از کافه بازار

دانلود از آیتونز

9.3 امتیاز
  • گرافیک 9.5
  • خلاقیت 9
  • سرعت 10
  • ارزش آموزشی 9
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید