Bike Race بررسی بازی موتورسواری : موتورسواری در جاده های پر پیچ و خم را تجربه کنید !

Bike Race بازی سرگرم کننده و جذاب در سبک بازی های موتورسواری برای سیستم عامل اندروید و ای او اس می باشد همانطور که از نامش پیداست یک بازی موتورسواری است که براساس قوانین فیزیک ساخته شده است. اگر به موتور سواری و فیزیک علاقه‌مندید و از هیجان پریدن با موتور و عبور از مسیرهای پرفراز و نشیب لذت می برید در ادامه با ما همراه باشید.

معرفی گیم پلی :

در این بازی قرار نیست قوانین فیزیک را زیرپا بگذارید بلکه برای موفقیت در مراحل باید باید آن‌ها را رعایت کنید. گیم‌پلی Bike Race شامل دو بخش می‌شود، بخش اول کنترل لمسی است. لمس گوشه سمت راست صفحه باعث حرکت موتور و لمس گوشه چپ صفحه نمایش گرفتن ترمز را شامل می شود. بخش دوم گیم‌پلی حرکت با استفاده سنسورهای شتاب‌سنج تلفن هوشمند است که با چپ و راست کردن تلفن می‌توانید موتور را هم در این‌جهت‌ها بچرخانید.

Bike Race

Bike Race

شاید گیم‌پلی این بازی روی کاغذ آسان به نظر برسد اما طراحی مراحل و موانع موجود در بازی باعث می‌شود تا رفته رفته گیمر با چالش مواجه شد، تا جایی که برای موفقیت در مراحل سخت، چندین و چند بار آن را تکرار کند. البته نباید منکر این موضوع شد که استودیو سازنده بازی یعنی Top Free Games توانسته توازن مناسبی بین دو نوع کنترل بازی ایجاد کند و این بازی تجربه‌ای خسته‌کننده نخواهد بود.

یکی از نکات قابل توجه این بازی امکان ساخت مسیرهای شخصی و به اشتراک گذاشتن آن‌ با دیگران است. برای این کار باید به وب‌سایت بازی مراجعه کنید و پس از ساخت مسیر دلخواه کد آن را در قسمت مسیرهای ساخته شده وارد کنید. حتی می‌توانید این کد را در اختیار دوستان خود قرار دهید یا مسیر ساخته شده توسط آنان را به طور نامحدود بازی کنید. از کلمه نامحدود به این خاطر استفاده کردم زیرا در روز فقط ۳ بار می‌توانید از مسیر‌ سایر کاربران استفاده کنید و برای افزایش این مقدار باید از پرداخت درون برنامه‌ای استفاده کنید.

گرافیک گیم پلی :

گرافیک بازی بسیار ساده است و حتی پیش‌زمینه بازی هم بسیار ساده طراحی شده است. با این حال نمی‌توان به خاطر سادگی بیش از حد جلوه‌های بصری از Bike Race زیرا جذابیت مراحل و گیم‌پلی، این ایراد را می‌‌پوشاند.پس از پایان هر مرحله زمان انجام آن محاسبه می شود و به نسبت آن از ۰ تا ۳ ستاره به بازیکن تعلق می‌گیرد. هر مرحله از ۸ مسیر تشکیل شده که برای بازی کردن مرحله بعد باید ۱۶ ستاره از مجموع ۲۴ ستاره را کسب کنید.مراحل بازی از چند پیش زمینه مانند صحرا، جنگل، دریا و محیط‌های مختلف تشکیل شده است، اما هسته مراحل را موانع تشکیل می‌دهند. موانعی که با اشکال مختلف در سر راه شما قرار می‌گیرند و این شما هستید که باید با استفاده از قوانین فیزیک در کوتاه‌ترین زمان ممکن از سد این موانع عبور کرده و به خط پایان برسید.

Bike Race

Bike Race

حرف آخر :

در اخر ، بازی موتورسواری و مسابقه به صورت چند نفره و آنلاین در بازی تعبیه شده است تا بتوانید با بازی کردن با دوستان هیجان را دو چندان نمایید! اگر دوست دارید یک بازی کم حجم ولی اعتیادآور موتور سواری را در موبایل اندرویدی و ای او اس خود به ارمغان بیاورید این بازی را از دست ندهید.

از کجا دانلود کنیم ؟

دانلود از کافه بازار

دانلود از آیتونز

8.8 امتیاز
  • گرافیک 9
  • خلاقیت 8.5
  • سرعت 9
  • ارزش آموزشی 8.5
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید