Dragon Mania بررسی بازی پرورش اژده ها : از اژده ها مراقبت کن و این بازی را از دست نده!

Dragon Mania در حالی که بازی‌هایی مانند Clash of Clans نزد مردم بسیار محبوب شده‌اند، شرکت‌های دیگر هم سعی دارند تا با ارائه‌ی محصولاتی در خور توجه به همین سبک، مخاطبین زیادی را به خود جذب کنند. بازی Dragon Mania از شرکت گیم‌لافت با ایده‌های نو و روندی متفاوت ارائه کرد.بازی Dragon Mania یک بازی استراتژی و فانتزی برای اندروید می باشد که طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است. این بازی مهیج شاهکاری دیگر از کمپانی بزرگ Gameloft و دارای داستان و گیم پلی فوق العاده ای می باشد.

معرفی گیم پلی :

در این بازی شما باید چند اژدها را از مرگ نجات داده و از طریق آن ها قلمرویی بسازید سپس به تولید مثل و افزایش تعداد آن ها بپردازید و یک ارتش بزرگ از اژدها ایجاد نمایید تا بتوانید با آن ها به جنگ با دشمنان و عواملی که باعث انقراض آن ها می شوند بروید.شما بهترین و با استعدادترین شاگرد پروفسور هاگوین هستید، کسی که اژدهاهایش دزدیده شده اند. پس از سال ها تدریس و آموختن دانش، هاگوین از شما انتظار دارد وارد عمل شوید تا حاصل سال ها زندگی وی به دست افراد پلید نیفتد.

Dragon Mania

Dragon Mania

شاید بازی‌های معروف سری Pokémon را دیده باشید یا بازی‌های مبارزه‌ای ژاپنی که به صورت نوبتی انجام می‌شوند. شما پس از تربیت اژدهایان، می‌توانید به مبارزه‌ با دشمنان بپردازید که این مبارزه‌ها در فضایی رو در رو و از زاویه‌ای دیگر دنبال می‌شود. در هر نوبت بازیکنان می‌توانند با استراتژی درست و به کارگیری صحیح قابلیت‌های اژدها، از پس مبارزه با دشمن بربیایند.

Dragon Mania میتواند حتی برای کسانی که در اینگونه بازی‌ها مبتدی هستند نیز جالب باشد. در ابتدای بازی شما فقط دو نوع اژدها یعنی اژدهای آتش و اژدهای باد را میتوانید پرورش دهید ولی به تدریج سر و کله دیگر اژادر نیز ظاهر میشود اژادری همچون اژدهای دود، اژدهای زنبوری، سالامندر که اژدهایی سیاه رنگ و براقی است که میتواند پرواز کند و زبانش را مثل مار بیرون بیاورد و بالاخره اژدهای هندوانه که یک قاچ هندوانه روی سرش دارد و بسیار بامزه و مضحک به نظر میرسد! هر چند بسیاری از اژادر موجود در بازی را میتوان خرید ولی اگر وقت بگذارید و تلاش کنید میتوانید بدون صرف هزینه به تمام آنها دست پیدا کنید.

Dragon Mania

Dragon Mania

گرافیک گیم پلی :

بازی دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد که شما را ساعت ها سرگرم خود می کند. از جمله این ویژگی ها می توان به گرافیک بالا، گیم پلی عالی، اژدها های متنوع و طراحی منحصر به فرد اشاره کرد.

حرف آخر :

Dragon Mania یکی از عناوین محبوب و خوب شرکت گیم‌لافت است که در ایران هم طرفداران خاص خود را دارد. اگر از کاربران اندرویدی هستید، می‌توانید از طریق استور کافه بازار این بازی را تهیه کنید و در صورتی که تمایل به خرید درون برنامه‌ای دارید، سیستم پرداخت شتاب و حساب کاربری بازار برای این‌کار در دسترس قرار دارد.اگر کسی عاشق پرورش اژدها باشد حتما از این بازی و بازی‌های مشابه آن لذت خواهد برد. فرقی نمی‌کند شما در اینگونه بازی‌ها‌ مبتدی هستید یا حرفه‌ای، Dragon Mania می‌تواند برای هر دو گروه بازی جالبی باشد.

از کجا دانلود کنیم ؟

دانلود از کافه بازار

9.2 امتیاز
  • گرافیک 9.5
  • خلاقیت 9
  • سرعت 9
  • ارزش آموزشی 9.5
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (4 امتیاز) 7.6

نظر خود را با ما در میان بگذارید