B612 بررسی ابزار قدرتمند ویرایش عکس : زیباترین عکس ها را با این ابزار ثبت کنید !

با اپلیکیشن عکاسی جدید لاین می توانید به غیر از ثبت و ویرایش عکس های سلفی، از آنها کلاژ بسازید و حتی سلفی های ویدئویی بگیرید.با استفاده از این اپلیکیشن شما می توانید با افکت ها و جلوه های متفاوت، لذت عکسبرداری را دو چندان کنید. نرم افزار B612 شما را قادر میسازد از افکت های متنوع برای زیباتر دیده شدن عکس هایتان استفاده کنید.برای سسیتم عامل اندروید ، ای او اس و ویندوز فون عرضه شده است.

معرفی نرم افزار :

 می‌توانید از دوربین جلو یا پشت گوشی استفاده کنید، با کشیدن دست بر روی تصویراز راست به چپ یا بالعکس، فیلتر تصویر تغییر می‌کند و می‌توانید تصمیم بگیرید کدام فیلتر مناسب‌تر است.علاوه بر فیلترهایی که می‌توان بر روی عکس‌ها گذاشت، دو قسمت دیگر نیز وجود دارند. یکی برای اضافه کردن افکت‌هایی به تصویر که بیشتر برای فیلمبرداری مناسب هستند، مثلا قلب‌هایی که از آسمان می‌بارند، دانه‌های برف معلق در فضا و افکت‌هایی از این قبیل. دیگری امکان قرار دادن ماسک‌ها و افکت‌هایی بر روی صورت افراد است، که تنوع بسیار زیادی دارند.

B612

B612

برای گرفتن سلفی می توانید تایمر تعیین کنید، ابعاد تصویر را تغییر داده و حتی با سوایپ از بالا به پایین، دوربین اصلی را برای عکاسی به کار بگیرید. از جمله تنظیمات دیگر برای عکاسی با B612 می توان به گزینه لرزش گیر، تنظیم خودکار اکسپوژر و حالت آینه (برای جلوگیری از چرخش تصویر) اشاره کرد. هر چند نبود گزینه فلاش در حالت عکاسی با دوربین اصلی را می توان یکی از نقص های این اپ قلمداد کرد.

ثبت سلفی های ویدئویی موزیکال هم یکی از قابلیت های جالب B612 به شمار می رود.با این قابلیت می توانید یک سلفی ویدئویی 3 یا 6 ثانیه ای از خود و دوستانتان بگیرید و با قرار دادن آهنگ های پیش فرض اپ یا موزیکی که از حافظه انتخاب کرده اید، آن را در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام به اشتراک بگذارید.

اپلیکیشن کیفیت عکس‌ها را پایین می‌آورد! که این ضعفی بزرگ برای یک اپلیکیشن ویرایش عکس است متاسفانه به روز رسانی جدید مشکلات زیادی داشته، از جمله اینکه اجازه‌ی استفاده از دوربین را نمی‌دهد، یا اینکه برنامه نمی‌تواند چهره‌ی افراد را تشخیص دهد و مشکلاتی از این قبیل.

 B612

B612

حرف آخر :

برنامه B612 با ثبت رکورد ۱۰۰ میلیون دانلود در گوگل پلی یکی از بهترین اپلیکیشن ها در این زمینه به شمار می رود که به طور رایگان در مارکت اندروید منتشر شده است.رابط کاربری ساده و خلوت B612 بزرگترین نقطه قوت آن است که تجربه لذت بخشی از گرفتن تصاویر سلفی را برایتان فراهم می کند. اگر دوست دارید که آسان تر از همیشه، چشم نوازترین سلفی ها را بگیرید بد نیست که یک بار B612 را امتحان کنید.

از کجا دانلود کنیم ؟

دانلود از کافه بازار

دانلود از آیتونز

9.7 امتیاز
  • گرافیک 9
  • استفاده پذیری 10
  • سهولت 10
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

۱ دیدگاه

نظر خود را با ما در میان بگذارید