S Health بررسی نرم افزار سلامت : آرزو شما تناسب اندام است آن را هدف خود قرار دهید !

معرفی نرم افزار :

S Health تناسب‌اندام اصطلاحی است در ورزش بدن‌سازی که به معنای همخوانی اندام بدن چه نسبت به دیگر اندام و چه نسبت به قامت می‌باشدبدون شک هر فردی علاقه مند برای رسیدن به تناسب اندام بوده و به دنبال روش هایی است که با استفاده از آنها بتواند به تناسب اندام برسد. برای این کار رژیم های غذایی و انجام فعالیت های ورزشی می تواند بسیار تاثیر گذار باشد.S Health به کمک آن میتوانید جسمی سالم و اندامی متناسب داشته باشید

اپلیکیشن S Health یکی از پرطرفدار‌ترین برنامه‌ها در این زمینه است؛ این برنامه همه چیز‌هایی که برای داشتن بدن سالم به آن نیاز دارید را در اختیار شما قرار می‌دهد. این برنامه فعالیت‌ها و عادات روزانه شما را ثبت می‌کند.

S Health

S Health

روند نرم افزار :

بعد از نصب برنامه روی پنل اصلی در بخش بالا با لمس گزینه SET GOALS، می‌توانید هدف‌گذاری کنید که می‌خواهید روزانه چقدر راه بروید و چقدر کالری بسوزانید.
مهم نیست پیاده‌روی می‌کنید یا می‌دوید، دوچرخه سواری می‌کنید یا کوهنوردی می‌کنید، هر فعالیتی که انجام می‌دهید تنها با یک مرحله قابل ثبت است.در S Health ثبت نام کنید شما میتوانید مشخصات خود را از طریق بخش My Page و گزینه Edit Profile ویرایش و اطلاعاتی از قبیل جنسیت، تاریخ تولد، قد، وزن و سطح فعالیت روزانه را وارد نمایید. لازم به ذکر است از این موارد برای تعیین اهداف رسیدن به وزن دلخواه و ارائه برنامه های غذایی یا ورزشی استفاده خواهد شد.

در این بخش حدود صد نوع ورزش تحرک در پیش‌فرض برنامه وجود دارد؛ اهل هر نوع تحرکی باشید از ورزش سبک مثل پیاده‌روی، دویدن، دوچرخه‌سواری گرفته تا ورزش‌های تخصصی‌تر مثل کوهنوردی و اسکی و تنیس، می‌توانید با این اپلیکیشن منظم و با برنامه‌تر به آن بپردازید.بد نیست بدانید که مسیر دویدن شما در صورت روشن بودن GPS، بر روی نقشه به نمایش درمی آید و امکان هدف گزاری بر اساس برنامه های از پیش تعیین شده، میزان فاصله معین، بازه زمانی دلخواه، سوزاندن مقدار کالری مشخص و تمرین پایه وجود دارد.

از قسمت GOALS هم میتوانید برای مواردی از قبیل مقدار زمان ورزش کردن، میزان سوزاندن کالری و بازه زمانی خوابیدن در طول شبانه روز، هدف بگذارید. در قسمت PROGRAMS نیز برنامه های ورزشی از پیش نوشته وجود دارد که پیشنهاد میکنیم از آنها بهره ببرید.

امکانات دیگر :

شما با این اپلیکیشن می‌توانید هدف‌گذاری کنید و سیر رسیدن به آن را با ثبت روزانه الگوی تغذیه، خواب و تحرک‌تان ارزیابی کنید.
این برنامه داده‌های شما را آنالیز می‌کند تا بدانید چقدر پیش‌رفت دارید و امکاناتی مثل امکان گوش دادن به موسیقی در حین انجام ورزش‌های روزانه هم دارد.

دیگر نکته جالب این است که S Health برای ایجاد انگیزه بیشتر در کاربران، قابلیت رقابت بین دوستان و ایجاد چالش های رقابتی برای انجام فعالیت های ورزشی روزانه را نیز در خود جای داده که برای استفاده از آن باید به برگه TOGETHER بروید و شماره تلفن همراهتان را ثبت و تایید کنید.

S Health

S Health

حرف اخر :

اپلیکیشن S Health از بیش از ۷۰ زبان دنیا پشتیبانی‌می‌کند و شما می‌توانید از بخش تنظیمات برنامه زبان پیش‌فرض را به فارسی هم تغییر دهید.وجود این همه قابلیت در کنار رابط کاربری ساده، روان و جذاب که برای همه اقشار قابل استفاده باشد، سبب گردیده که این برنامه اندرویدی میلیونها بار توسط کاربران اندرویدی سراسر دنیا دانلود شود و به محبوبیت قابل ملاحظه ای دست پیدا کند.

از کجا دانلود کنیم :

دانلود از کافه بازار

9.5 امتیاز
  • گرافیک 9
  • استفاده پذیری 10
  • خلاقیت 9.5
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید