Call Blocker بررسی نرم افزار کال بلاک : از مزاحم تلفنی خسته شدید این برنامه را نصب کنید !

افرادی که یک کسب و کار را اداره میکنند و در جایگاه مدیر قرار دارند، در طول روز باید امور بسیاری را سر و سامان دهند و مشغله آنها است. علاوه بر این، تعداد مکالمات تلفنی افراد مذکور در مدت یک شبانه روز کم نیست و شاید برخی از این تماس ها در موقع مناسب هم نباشد.در کنار این موضوع، یک مدیریت کلی بر روی شماره‌ها در ساعات مختلف روز می‌تواند بسیاری از تماس‌های ناخواسته شما را حذف کند. Call Blocker همانطور که از اسمش پیداست، تخصصا برای این کار طراحی شده اما باید دید در این کار موفق بوده یا نه.

معرفی نرم افزار :

صفحه اصلی اپلیکیشن از سه برگه تشکیل شده که برای شروع باید به آخرین برگه آن با آیکن به شکل فیلتر برویم.در این بخش میتوانید شماره های موردنظر خود را در لیست سیاه قرار دهید.

Call Blocker

Call Blocker

در برگه فیلتر از این برنامه اندرویدی، فهرست دیگری به چشم میخورد که لیست سفید نام دارد باید دید که وجود آن چه مزیتی دارد. در Call Blocker این قابلیت پیش بینی شده که بتوانید فیلترهای مختلفی تعریف نموده و نحوه بلاک شدن آنها را با استفاده از منوی Blocking Mode تعیین کنید. گزینه های این منو شامل، قبول همه (Accept all)، بلاک شماره های لیست سیاه (Block from blacklist)، قبول شماره های لیست سفید (Accept only from whitelist) و قبول شماره فهرست مخاطبین دستگاه و لیست سفید (Accept only from whitelist and contacts) میگردد. همانطور که دیدید با ترکیب لیست های سیاه و سفید که ایجاد کرده اید و انتخاب یکی از گزینه های نام برده، میتوانید پیام یا تماس های دریافتی خود را خودکار مدیریت نمایید.

اما نهایتا از این تنظیم‌ها استفاده کردید و تماس‌ها و پیغام‌ها مسدود شد. حالا با بازگشت به برنامه دو برگه دیگر مشاهده خواهید کرد که لیستی از تماس‌ها و پیغام‌های مسدود شده شما نمایش می‌دهد. اول از همه بگوییم که تماس‌هایی که مسدود شده‌اند در واقع در همان اول کار رد تماس می‌شوند و پیغام‌ها هم دریافت می‌شود و برای ارسال کننده پیغام رسیدن پیام نمایش داده خواهد شد. در این لیست هم شما به همه‌ی تماس‌ها و پیغام‌های مسدود شده دسترسی خواهید داشت و می‌توانید آن‌ها را مطالعه یا پاک کنید.

Call Blocker

Call Blocker

حرف آخر :

عملکرد برنامه فوق در عین حال که ساده و بدون قابلیت های خاص به نظر میرسد اما با این وجود میتواند برای مدیریت تماس ها و پیام های دریافتی و حفظ حریم شخصی از دست مزاحمین، بسیار مفید واقع شود. پس اگر خیلی درگیر امکانات ریز و درشت نیستید و می‌خواهید صدای چند نفر را از گوشی خود کوتاه کنید، حتما این برنامه اندرویدی را نصب کنید.

از کجا دانلود کنیم ؟

دانلود از کافه بازار

9.5 امتیاز
  • سهولت 9.5
  • استفاده پذیری 10
  • سرعت 9
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید