Dr. Driving بررسی بازی دکتر ماشین : رانندگی و ویراژ در شهر را با این بازی بامزه تجربه کنید !

Dr. Driving یک بازی فوق العاده زیبا و اعتیاد آور می باشد که نسخه جدید آن منتشر شده است. در این بازی زیبا شما در نقش یک راننده حرفه ای باید ماموریتی که به شما داده می شود را به اتمام برسانید. خوشبختانه در بازی ها خبری از قبوض جریمه و ابطال گواهینامه نیست، بنابراین می توانید هر کاری که حسرت انجامش با ماشین به دلتان مانده را در آنها انجام دهید.

معرفی گیم پلی :

در بازی Dr. Driving جاده های دراز و بی انتها جای خود را به خیابان های کوتاه و تقاطع های پی در پی داده است که همین موضوع بازی را جذاب کرده است. شاید در این بازی نتوانید بی وقفه سرعت خود را بالا برده و از بین ماشین ها لایی بکشید چرا که مجبورید سرعت خود را کم کنید تا بتوانید مدام فرمان را چرخانده و دور بزنید. مسیری که باید در طول بازی طی کنید با علامت قرمز رنگی نشان داده می شود و شما باید طبق همین مسیر در خیابان ها پیش بروید.

Dr. Driving دارای هفت مود مختلف بوده که هدف در تمام آنها به نوعی فرار از ترافیک است، با این حال از طریق کاملا قانونی و طبق مقررات راهنمایی و رانندگی. مثلا در حالت Parking می بایست با گذر از ترافیک، به محل مخصوص پارک ماشین برسید و با زدن راهنما و مشاهده آینه عقب، واقعا یک پارک دوبل صحیح اجرا کنید.

Dr. Driving

Dr. Driving

هنگامی که در بازی Dr. Driving به رانندگی می پردازید می توانید آیکنی به  شکل دوربین که بالای صفحه قرار دارد را لمس کرده تا بتوانید مسیر پیش رویتان را با دید متفاوت تری مشاهده کنید. 3 دید مختلف برای شما در نظر گرفته شده است که می توانید بسته به دلخواه خود یکی را انتخاب کرده تا بتوانید بازی بهتری ارائه دهید. کم کم با پیشرفت در بازی و انجام مأموریت هایی که به شما محول می شود سکه و امتیاز بیشتری کسب خواهید کرد. با استفاده از این سکه ها نیز می توانید ماشین های بهتر و قدرتمندتری خریداری کرده و بازی را برای خود جذاب تر کنید.

گرافیک گیم پلی :

بازی دارای گرافیک بسیار ساده ای است که شاید در برابر عناوین مسابقه ای HD حرفی برای گفتن نداشته باشد، اما راز استقبال بی نظیر از آن همانند میدتاون مدنس در گیم پلی خوبش نهفته شده.طراحی کاراکترهای بامزه ی راننده ماشین و پلیس راهنمایی-رانندگی را نیز می توان به عنوان یکی از ویژگی های Dr. Driving نام برد که هر چند نقش کوتاهی در بازی ایفا می کنند اما می توان از آن به عنوان ایده ی جالب توجهی نام برد.

برای اینکه بتوانید جای چرخ فرمان را به سمت چپ صفحه موبایلتان تغییر داده و یا کنترل ماشین را با حرکت دادن تلفن همراهتان – ژیروسکوپ – به دست بگیرید به قسمت تنظیمات بازی مراجعه کرده و به راحتی این تغییرات را اعمال نمایید.

حرف آخر :

با این گیم قادرید بعضی از قوانین راهنمایی‌ و‌ رانندگی را یاد بگیرید و بیاموزید که به آن‌ها عمل کنید. پس این بازی را به کسانی که می‌خواهند در امتحان رانندگی شرکت کنند، پیشنهاد می‌دهیم. در آخر این بازی را بسیار واقعی و تجربه حرکات لایی و خط ترمز را با آن دل‌نشین می‌نامیم.این بازی به صورت رایگان برای هر دو پلتفرم‌های مبتنی بر سیستم عامل‌های اندروید و آی‌او‌اس در دسترس است.

از کجا دانلود کنیم ؟

دانلود از کافه بازار

دانلود از آیتونز

9.3 امتیاز
  • گرافیک 9
  • خلاقیت 9
  • سرعت 10
  • ارزش آموزشی 9.5
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید