PhotoFunia بررسی ابزار ویرایش عکس : لحظه هایتان را با این ادیتور زیباتر و جذاب تر سازید !

PhotoFunia یک نرم افزاری فوق العاده کاربردی و بی نظیر که توسط آن میتوانید عکس ها و چهره خود را به صورت کاملا طبیعی در تابلو ، بیلبورد ، دیوار ، بوم نقاشی و …. قرار دهید . کافیست چهره خودتان را به این نرم افزار بدهید به طور اتوماتیک و کاملا هوشمندانه بهترین حالت قرار گرفتن تصویر و چهره شما را در عکس مورد نظر درست شده و از عکس مورد نظر شما یک اثر هنری خلق میکند!اگر در عین حال دانش کافی برای ویرایش تصاویر در اختیار ندارید، در ادامه با معرفی اپلیکیشن PhotoFunia ما را همراهی نموده تا راه حل ساده ای برای این کار پیدا کنید.

معرفی نرم افزار :

از آنجایی که PhotoFunia یک اپ آنلاین است، این افکت ها دائما در حال گسترش اند و هر از گاهی برای یک مناسبت خاص، موارد ویژه ای هم به جمعشان افزوده می گردد. برای اضافه سازی آنها به عکس هایتان هم کار مشکلی ندارید. عملیات لازم برای این کار، بر روی سرورهای این برنامه اندرویدی انجام میپذیرد و به همین دلیل میبایست به اینترنت دسترسی داشته باشید.

PhotoFunia

PhotoFunia

. اولین برگه به شما کمک میکند تا افکت مورد نظر خود را سریعتر پیدا کنید هرچند ابزار جستجوی موجود در سربرگ نیز به همین منظور میباشد. همچنین با رفتن به برگه محبوب ترین ها خواهید فهمید کدام افکت ها توسط کاربران بیشتر استفاده شده اند.تا اسم ویرایشگر تصویر می آید، ذهنمان به سمت اپلیکیشن هایی همچون اینستاگرام می رود؛ اپ هایی که توانایی تنظیم نور و رنگ و کادر تصاویر را به ما می دهند. اما PhotoFunia ابدا یک ویرایشگر حرفه ای نیست و بیشتر برای سرگرمی مخاطبانش طراحی شده.

در بالای صفحه چند تصویر نمونه به چشم میخورد که در واقع راهنمای شما برای انتخاب تصویر میباشد. توجه داشته باشید که “PhotoFunia” جهت اعمال هرکدام افکت های تصویری نیاز به سایز مناسبی از چهره دارد و در غیر این صورت با خطا مواجه میگردد. پس از پایان، تصویر نهایی به نمایش در می آید که امکان ذخیره آن در پوشه اختصاصی برنامه وجود دارد. همچنین اگر این افکت مورد توجه شما قرار گرفت، میتوانید با استفاده از آیکن ستاره ای شکل موجود در سربرگ، آن را به علاقه مندی های خود اضافه کنید.

حرف آخر :

یکی از معایب PhotoFunia در اینجاست که پس از اعمال افکت، به هیچ وجه نمیتوانید در شمای آن تغییری اعمال کنید. مثلا ابعاد عکس و آیتم های افکت را کوچک و بزرگ کنید یا نور و رنگش را تغییر دهید. با این حال با کمی آزمون و خطا می توان قلق هر افکت را بدست آورد و به نتیجه مطلوب دست یافت. ابزار مناسبی برای سرگرمی و در عین حال بروز ذوق هنری شما میباشد و همین موضوع دلیل خوبی بوده تا مورد استقبال مخاطبان بیشماری قرار بگیرد.

از کجا دانلود کنیم ؟

دانلود از کافه بازار

دانلود از آیتونز

8.5 امتیاز
  • گرافیک 9
  • سرعت 8.5
  • استفاده پذیری 8
  • امتیاز کاربر (1 امتیاز) 8.5

نظر خود را با ما در میان بگذارید