Evernote بررسی نرم افزار نوت برداری : لحظه به لحظه زندگیت را ثبت کن تا فراموش نکنی !

Evernote ضبط، سازماندهی و اشتراک گذاری یادداشت ها از هر کجا و بهترین ایده های شما همیشه با شما است و همیشه همگام است.کار خود را سازماندهی کنید و زندگی خود را تعریف کنید. جمع آوری همه چیزهایی که در یک مکان مهم هستند و زمانی که به آن نیاز دارید، سریع پیدا کنید.

معرفی نرم افزار :

پس از نصب و اجرای برنامه، اولین نکته ای که نظرتان را جلب می کند، طراحی متریال و مدرن EverNote است. برنامه ابتدا نمای کلی از امکانات ویژه خود را برای کاربر به نمایش در می آورد. از جمله این امکانات امکان یادداشت سریع و همگام سازی آن ها با دیگر پلتفرم ها است. اولین کاری که در برنامه باید انجام دهید، ساخت اکانت کاربری و ورود به آن است. جهت ساخت اکانت کاربری، کافیست آدرس ایمیل خود را وارد کرده و پس از تایید هویت خود به کمک لینک ارسالی توسط این سرویس، می توانید تجربه کاربری در این برنامه را آغاز کنید.

Evernote

Evernote

کار دقیق تر :

یادداشت های خود را با پیوندها، چک لیست ها، جداول، پیوست ها و ضبط های صوتی تقویت کنید. حتی یادداشت های دست نوشته قابل جستجو هستند.

Evernote

Evernote

همه را با هم متحد کنید :

تیم ها سازمان یافته تر میشود. از طرز فکر اولیه به پروژه و به پایان رسید، Evernote را به مرکز تیم خود ببرید و سعادت بهره وری را پیدا کنید.یکی از اهداف اورنوت این است که ایده ها به راحتی هرچه تمام تر و با بالاترین سرعت ممکن به ثبت برسند تا بدین گونه کاربر دیگر نگران از دست رفتن آن ها نباشد. برای این منظور اورنوت این امکان را فراهم میکند تا آنچه که در ذهن می پرورانید را در قالب متن، عکس و فایل صوتی به ثبت رسانید.

Evernote

Evernote

ثبت یادداشت ها:

هنگامی که برای اولین بار وارد منوی یادداشت ها – All Notes – می شوید، صفحه ای عاری از نوشته را مشاهده می کنید که در آن شعار It All Begins With notes – همه چیز با یادداشت ها آغاز می گردد – دیده می شود. جهت افرودن یادداشت، کافیست آیکون + در پایین و سمت راست را انتخاب کنید. حالا مطابق تصویر زیر چند انتخاب در اختیار خواهید داشت: دوربین، فایل ضمیمه، مکالمه کاری، یاد آور، دست خط و نوشته متنی.

Evernote

Evernote

با انتخاب گزینه دوربین می توانید به جای نوشتن متن، از تصویری استفاده کنید. همچنین امکان افزودن فایل خاصی می توانید از گزینه Attachment استفاده کنید، بدین ترتیب به این فایل در سایر دستگاه های خود دسترسی خواهید داشت. بخش یار آور – Reminder – نیز می توانید از برنامه بخواهید تا رویداد خاصی را در زمان مورد نظر به یادتان بیاورد. بخش HandWriting و Text Note نیز به ترتیب امکان یادداشت با دست خط خود و کیبورد را به کاربر می دهند.

در منوی کشویی برنامه می توانید به تمام یادداشت های خود دسترسی داشته و همچنین به بخش تنظیمات – Setting – مراجعه نمایید. در بخش تنظیمات سه سطح استفاده از این سرویس مشاهده می شوند؛ Basic، Plus و Premium. جهت استفاده از امکانات ویژه این سروس باید با پرداخت مبلغی مشخص به حالت Premium تغییر وضعیت دهید.

Evernote

Evernote

امکانات دیگر :

بد نیست بدانید این برنامه دارای چند ابزارک سودمند نیز هست که با فعال کردن آنها در صفحه اصلی دستگاه، میتوانید یادداشت های خود را سریعتر به ثبت برسانید. در بخش تنظیمات نیز گزینه های مختلفی از جمله ذخیره عکس در گالری دستگاه، افزودن مکان (Location) به یادداشت ها، فعال کردن اعلان های درون برنامه برای اتاق های گفتگو (Work Chat) و نحوه همگام سازی اطلاعات (Sync) به چشم میخورد. در پایان باید بگوییم که  Evernote امکانات ریز و درشت دیگری نیز دارد که معرفی همه آنها در حوصله این مطلب نمیگنجد و آشنایی با آنها را به شما واگذار میکنیم.

حرف آخر :

میلیون ها نفر به Evernote متکی هستند تا سازماندهی شوند و بیشتر کار کنند وبرروی پلت‌فرمهای مختلف (اندروید،ای او اس،ویندوز فون) از تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها تا کامپیوتر و مرورگرهای مختلف وب، نصب می‌شود.تنها کافیست تا حساب کاربری خود را در اورنوت ایجاد نمایید تا پس از آن تمام یادداشت های شما بر روی آن ذخیره شود. اورنوت علاوه بر اپلیکیشن هایش، از یک سرویس تحت وب نیز بهره می برد. با استفاده از این سرویس پشت هر دستگاهی که باشید می توانید به سایت اورنوت مراجعه نمایید و مطالب خود را مرور کنید و حتی یادداشت های جدیدی را به ثبت برسانید.

از کجا دانلود کنیم :

دانلود از کافه بازار

دانلود از آیتونز

 

9.7 امتیاز
  • گرافیک 9
  • استفاده پذیری 10
  • ارزش اموزشی 10
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید