Sonic Dash بررسی بازی سونیک : بی انتها و با هیجان بالا بازی کنید،تجربه یک بازی مهیج !

Sonic Dash تا چه حد می توان سریعترین خارپشت جهان باشید؟به عنوان Sonic Dash بازی کنید، پرش و چرخش خود را در سراسر محیط 3D خیره کننده ببینید و لذت ببرید.از میان موانع پر پیچ وخم و چالش دار با سرعت زیاد و هیجان اور عبور کنید و به کسب امتیاز بپردازید.نمونه ای از این بازی ها با نام Sonic Dash که تجربه ماجراهای مختلفی را برای گیمر ها فراهم می کرد این بار روی تلفن همراه و در سبک پر طرفدار رانر ارائه شده است.

معرفی گیم پلی :

در Sonic Dash روندی مشابه با دیگر بازی های هم سبکش تجربه خواهید کرد. سونیک دوست داشتنی در مسیری بی انتها رو به جلو می دود و شما باید او را به درستی هدایت کنید تا بدون برخورد با موانع پیش رویش بتواند حلقه های طلایی بیشتری را جمع کند. وقتی به هر یک از موانع رسیدید باید با کشیدن انگشت خود به سمت راست و یا چپ از برخورد سونیک با آن ها جلوگیری نمایید. همچنین با کشیدن انگشت به سمت بالا می توانید از روی موانع بپرید و یا با کشیدن انگشت به سمت پایین از زیر موانع عبور کنید.

Sonic Dash

Sonic Dash

روند بازی :

گیم‌پلی بازی تا حد زیادی شبیه به سایر بازی‌های رانینگ است. کافی است با کشیدن انگشت خود به چپ یا راست، سونیک را به این جهت‌ها هدایت کنید تا هم حلقه‌های طلایی را جمع آوری کنید و هم با موانع برخورد نکند. با کشیدن انگشت خوب به بالا می‌توانید از روی موانع بپرید و با انجام این کار به سمت پایین سونیک خود را جمع می‌کنید و می‌تواند از زیر موانع عبور کند. همه این حرکات سونیک کاملا شبیه به همان سونیک کلاسیک و دوست‌داشتنی سال‌های دور است و همین موضوع ارزش این بازی را دو چندان می‌کند. از تمام توانایی و سرعت Sonic استفاده کنید تا این خائنان را از بین ببرید قبل از اینکه خیلی دیر شود!

در فروشگاه بازی کاراکترهای مختلفی وجود دارد که هر کدام از آن ها ویژگی های خاص خود را دارند. برای اینکه بازی را به جای سونیک با کاراکترهای دیگر ادامه دهید باید حلقه های قرمز کافی برای خرید آن ها داشته باشید. این حلقه های قرمز را می توانید در طول بازی جمع کنید و یا آنها را بخرید. همچنین زمانی که با موانع برخورد می کنید و می بازید می توانید با استفاده از این حلقه های قرمز بازی را دوباره از همان نقطه ادامه دهید.دوستان خود را در تابلوهای رهبر به چالش بکشید یا دوستان خود را از طریق فیس بوک دعوت کنید تا ثابت کنید که بهترین دونده سرعت هستید.

کسب امتیاز :

با تکمیل مأموریت های منحصر به فرد، با افزایش ملاک های خود، با تکمیل مأموریت های منحصر بفرد، با افزایش چالش های روزانه و بازی روزانه اسپین، جوایز شگفت انگیز را از جمله حلقه های ستاره سرخ و شخصیت های اضافی به دست آورید.

گرافیک گیم پلی :

گرافیک هنری نیز همان حالت کلاسیک و قدیمی خود را حفظ کرده که این را می‌توان در صف نکات مثبت بازی قرار داد. هنوز سنگ‌های بازی شطرنجی هستند و درخت‌ها نیز همان حالت قدیمی را دارند. موسیقی بازی نیز همانطور که در ابتدا نیز اشاره کوتاهی به آن کردم، حال و هوای سونیک‌های کلاسیک را دارد و به زیبایی در بازی گنجانده شده است.

تنها شخصت بازی یعنی همان Sonic رو به جلو می دود و شما باید با حرکت انگشتان دستتان روی صفحه تلفن آن را در سه لاین موجود ( چپ، وسط، راست ) جا به جا کنید. جلوه های انیمیشنی زیبایی که در محیط سه بعدی Sonic Dash با آن رو به رو می شوید با وجود هزاران بازی سبک رانر می توان گفت ایده ی ساخت Sonic Dash تا حدودی تکراری است اما ویژگی های جدیدی که در آن به کار گرفته شده است و وجود شخصیت خاطره انگیز سونیک در این بازی نکاتی هستند که کاربران را به شروع و ادامه آن ترغیب خواهد کرد.

حرف آخر :

سونیک دش اگرچه سبکی تکراری دارد، اما حضور شخصیتی دوست‌داشتنی و محبوب مانند سونیک، از این بازی یک تجربه لذت‌بخش و البته سرگرم‌کننده ساخته است. اگر شما هم دوران طلایی سگا جنسیس و روزهای خوش سگا و سونیک را به یاد دارید و از انجام بازی‌هایی با این سبک لذت می‌برید.

از کجا دانلود کنیم ؟

دانلود از کافه بازار

دانلود از آیتونز

9.0 امتیاز
  • گرافیک 9
  • خلاقیت 9
  • سرعت 10
  • ارزش آموزشی 8
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید