Smash Hit بررسی بازی اسمش هیت : شکست شیشه ها با عصبانیت را در موبایل تجربه کنید !

Smash Hit یک سفر سوررئال را از طریق ابعاد دیگران بیرون بکشید، در هماهنگی با صدا و موسیقی حرکت کنید و همه چیز را در مسیر خود بکشید! این تجربه نیاز به تمرکز و زمان دارد تا نه تنها سفر را تجربه میکنید بلکه با تمام عصبانیت و هیجان شیشه را بشکنید.

معرفی گیم پلی :

وقتی برای اولین بار شروع به بازی Smash Hits می‌کنید، در فضایی سرد و بی‌روح قرار می‌گیرید که نمی‌دانید هدف از انجام بازی چیست اما هر چه بیشتر زمان صرف انجام بازی می‌کنید بیشتر با محیط آن و هدفی که بازی دنبال می‌کند آشنا می‌شوید. بازی را با ۲۵ توپ بازی می‌کنید و قانون اولی که باید بدانید این است که اگر این عدد صفر شود بازی را می‌بازید. برای پیشبرد هر چه بیشتر در بازی و کسب امتیاز بیشتر باید شیشه‌های مخروطی شکل موجود در محیط را با پرتاب توپ بشکنید. اما توپ‌ها فقط برای شکستن این شیشه‌های مخروطی شکل نیست. در طول راه کریستال هایی وجود دارند که به شکل های مخصوصی در گوشه های راه نمایان می شوند. با هدف قرار دادن این کریستال ها تعداد مشخصی توپ (۳،۵،۱۰) در هر نوع به ذخیره توپ هایتان اضافه می کند.

Smash Hit

Smash Hit

در بعضی از قسمت های بازی به درهای بسته ای برخورد می کنید که برای باز کردن آنها باید گوی های خود را به سمت دکمه ای که بالا و یا در اطراف در قرار دارد پرتاب کنید. اگر نشانه گیری درستی انجام ندهید و نتوانید در را باز کنید، با برخورد به آن تعدادی از گوی های فلزی شما از بین می رود.

در Smash Hit باید در پرتاب گوی های خود دقت کرده و از پرتاب اشتباهی آنها خودداری کنید. چرا که زمانی که گوی های شما به پایان برسد خواهید باخت و باید بازی را از ابتدا شروع کنید. هر بار که بازی را تکرار می کنید اگر به مکان رکورد قبلی خود برسید این موضوع به شما اطلاع داده می شود و متوجه می شود که این بار توانسته اید مسیر بیشتری را طی کنید.

گرافیک گیم پلی :

با رد کردن هر مرحله (stage) و رفتن به مرحله یا مکان های جدید، تغییراتی در گیم پلی ایجاد می شود که آن را چالش بر انگیز تر می کند. این تغیرات از قبیل جاذبه، اضافه شدن فلز نشکن، تله ها و اتفاقات ناگهانی می باشند. محیط بازی به زیبایی هر چه تمام‌تر طراحی و اجرا شده است و با رسیدن به چک‌پوینت به محیط بعدی قدم می‌گذارید و همین نکته باعث می‌شود تا محیط‌های مختلفی را تجربه کنید تا بازی برای شما خسته کننده نباشد. اما بارزترین شاخصه بازی موسیقی آن است. موسیقی بازی به قدری زیبا و گوش‌نواز است که متوجه گذر زمان نمی‌شوید. پیشنهاد من به شما این است تا جایی که می‌توانید صدای بازی را از طریق هدفون‌های با کیفیت گوش دهید تا لذت بازی دو‌چندان شود.

همین مرحله پرتاب گوی ها که باید در انجام آنها نهایت دقت خود را به کار ببرید نیز به خوبی طراحی شده است. به صورت کلی می توان گفت Smash Hit از نظر گرافیک نمره قابل قبولی به خود اختصاص خواهد داد.

Smash Hit

Smash Hit

حرف آخر :

قابل پرداخت بدون هزینه و بدون تبلیغات است. ارتقاء حق بیمه اختیاری در دسترس است اگر می خواهید کمی عصبانیت خود را نمایان کنید و شیشه بشکنید، این بازی پرهیجان و اعتیادآور را از دست ندهید. Smash Hit برای اندروید و iOS ارائه شده است.

از کجا دانلود کنیم ؟

دانلود از کافه بازار

دانلود از آیتونز

9.4 امتیاز
  • گرافیک 9.5
  • خلاقیت 9
  • سرعت 9.5
  • ارزش آموزشی 10
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید