Amazon Kindle بررسی ابزار امازون کیندل : نرم افزار برگزیده برای کتابخوانی در موبایل !

Amazon Kindle برنامه ای است که میلیون ها کتاب را در نوک انگشتان شما قرار می دهد. این برنامه برای هر خواننده است، چه خواننده کتاب، خواننده مجله و یا خواننده روزنامه هستید و شما نیازی به داشتن Kindle برای استفاده از آن ندارید. بیش از چهار میلیون کتاب Kindle را از فروشگاه Kindle انتخاب کنید یا از مجلات محبوب مانند The Economist و Digest Reader با تصاویر رنگی با وضوح بالا لذت ببرید.
کتابهای رایگان را بخوانید! از هزاران کتاب الکترونیکی رایگان مانند Pride & Prejudice یا The Adventures of Sherlock Holmes را انتخاب کنید و لذت ببرید.

معرفی نرم افزار :

اپلیکیشن کتاب خوانی وبسایت آمازون، بی شک یکی از کامل ترین و کم نقص ترین ابزارها برای علاقه مندان به خواندن کتاب های دیجیتالی است. با جمع آوری آرشیوی بیش از 1.7 میلیون کتاب، روزنامه و مجله، کیندل آمازون بزرگترین کتابخانه دیجیتالی رایگان دنیا محسوب می گردد.

Amazon Kindle

Amazon Kindle

در کیندل می توانید کتاب های رایگان یا فروشی آمازون را دانلود کرده یا اینکه کتاب ها را از فضای ابری یا حافظه داخلی موبایل و تبلت خود بخوانید. برای مطالعه کتاب ها تنظیمات بی شماری در نظر گرفته شده که تنظیم نور صفحه، تغییر فونت، تغییر اندازه حروف و فاصله پاراگراف ها، هاشور زنی قسمت هایی از متن و ترجمه جملات به زبان های زنده دنیا از جمله آنهایند.

برای دسترسی به کتابخانه شخصی خود از دکمه منو استفاده کنید. اگر کیندل دارید یا اپلیکیشن را روی دستگاه دیگری هم نسب کرده‌اید با انتخاب ‌Sync برنامه به آن متصل می‌شود و میتوانید کتاب‌هایی را که قبلا خریداری کرده‌اید روی این دستگاه هم داشته باشید. این کتاب‌ها در بخش Books قابل مشاهده هستند، کتاب‌هایی که روی این دستگاه دانلود کرده‌اید در On Device قرار می‌گیرند. گزینه Collection هم برای ساخت یک کتابخانه شخصی است و در آن می‌توانید کتاب‌هایتان را مانند کتابخانه‌ای که در اتاقتان دارید دسته‌بندی کنید! در قسمت کیوسک (Newsstand)، مجله‌ها و نشریات قرار می‌گیرند و Docs هم، همانطور که از اسم آن مشخص است، مربوط به اسناد می‌باشد.

امکانات دیگر :

Amazon Kindle با تنظیماتی که در اختیار کاربر گذاشته، برای افراد کم بینا و نابینا نیز کاملا بهینه سازی شده و قابل استفاده است. با فعال کردن گزینه VoiceOver، کلیه متون توسط صدای روبات خوانده شده و بنابراین کسانی که در بینایی مشکل دارند هم می توانند از لذت کتاب و کتابخوانی بهره مند شوند.

X-Ray هم یک ویژگی منحصر به فرد دیگر است که خود آمازون آن را ابداع کرده؛ X-Ray به معنای عکس برداری با اشعه ایکس است و مانند این دستگاه عمل می‌کند و همه کتاب را اسکن می‌کند و به جست‌و‌جوی اسم‌های خاص مثل اشخاص معروف، مکان‌های تاریخی، شخصیت‌های داستانی، معابر، شهر‌ها و… می‌پردازد. با انتخاب این گزینه می‌توانید معرفی و اطلاعات آن‌ها را بخوانید و یا برای اطلاعات بیشتر به صفحه ویکی پدیای آن ارجاع داده شوید.

حرف آخر :

Amazon Kindle در کتابخانه آمازون با موضوعات بسیار گسترده از رمان و ادبیات تا برنامه نویسی حتما کتاب‌هایی که می‌خواهید را پیدا خواهید کرد و امکانات بسیار برنامه شما را در استفاده از این کتابخانه یاری خواهد کرد. کیندل به صورت رایگان برای iOS، اندروید و ویندوزفون در دسترس است.

از کجا دانلود کنیم :

دانلود از کافه بازار

دانلود از آیتونز

9.7 امتیاز
  • گرافیک 9
  • استفاده پذیری 10
  • ارزش اموزشی 10
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید