Angry Birds Evolution بررسی بازی انگری برد : سوار یک ماجراجویی حماسی شوید !

Angry Birds Evolution :این بازی برخلاف اکثر بازی‌های پرندگان خشمگین از گرافیک سه‌بعدی استفاده کرده که به ادعای رویو در حد کنسول‌های بازی است. در این بازی نقش‌آفرینی شما باید به نوبت کاراکترها را حرکت داده و از آن‌ها استفاده کنید.جدیدترین محصول Rovio از سبک bumper cars الهام گرفته و در نهایت عنوانی شبیه به Monster Strike پدید آورده است! بی اعصاب تر از همیشه با پرندگانِ داستان، دشمنان را هدف قرار داده و به پیش بروید. خوک ها باز هم باید به عقب نشینی مجبور شوند، می توانید دوستان خود را به بازی بخوانید و در چالش ها شرکت کنید!

معرفی گیم پلی :

ما به یک لانه بزرگتر ، گله بزرگتر و بدتر از همیشه نیازمندیم. تیم خود را بسازید، مهارت های فوق العاده را ترکیب کنید و پرندگان خود را به شکل نهایی خود تکامل و ارتقا ببخشید.در حال حاضر 5 کلاس مختلف از پرندگان با قابلیت‌های مختلف وجود دارد اما کاربران قادر خواهند بود بیش از 100 کاراکتر رنگارنگ را در طول بازی پیدا کنند. شما باید در ابتدای هر بازی از میان کاراکترهای موجود پنج کاراکتر را برای فرستادن به میدان نبرد انتخاب کنید.

Angry Birds Evolution

Angry Birds Evolution

در این بازی هم می‌توانید مثل همیشه به جنگ خوک‌های بدجنس بروید و هم با دوستانتان به رقابت آنلاین بپردازید. از جمله ویژگی‌های دیگر بازی می‌توان به قابلیت تکامل پرنده‌ها، عضو شدن در کلن‌ها، جستجوی جزیره برای جوایز متعدد و به چالش کشیدن دوستانتان اشاره کرد.

پاداش عالی دریافت کنید و فرصتی برای اضافه کردن پرندگان نادر به تیم خود با شرکت در رویدادهای هفتگی داشته باشید. جمع آوری یک قبیله از افراد برای رقابت با قبایل دیگر. ساخت قوی ترین و پرطرفدار ترین قبیله در جزیره پرنده !در Angry Birds Evolution همه چیز تغییر کرده و بیش از 300 پرنده برای بازی طراحی شده، به این موضوع گرافیک سه بعدی و عالی، سبکی خنده دار و سرگرم کننده از RPG را چاشنی سازید! اگر از علاقه مندان به بازیهای Angry Birds هستید بدون شک Angry Birds Evolution مخصوص شما طراحی شده است.

روند گیم پلی :

در این بازی که اصلی ترین تفاوت آن وجود تعداد بسیار بیشتر کاراکترها می باشد، شما در نقش رهبر پرندگان مثل همیشه باید به جنگ با خوک های سبز و بد ذات بروید. در Angry Birds Evolution بیش از 100 کاراکتر مختلف طراحی و شخصیت پردازی شده اند که حداقل بیش از 60% آن ها جدید هستند! می توانید تیم انتخابی خودتان را ایجاد کرده و از کاراکترهای مختلف در آن استفاده کنید.

جدیدترین عنوان منتشر شده در سال 2017 از سری بازی های Angry Birds می باشد که می توان آن را نسخه ای تکامل یافته از بازی Angry Birds Epic در سبک نقش آفرینی دانست.

حرف آخر :

بازی تکامل پرندگان خشمگین را می‌توانید به رایگان از اپ‌استور اپل و یا گوگل پلی دانلود کنید.هم اکنون در پلی استور کمتر از 100 دانلود شده و با دانلود ان از اولین کاربران جهانی هستید که این بازی فوق العاده را تجربه می کنید ؛ ناگفته نماند که بازی دارای امتیاز 4.5 از 5.0 است!

از کجا دانلود کنیم ؟

دانلود از آیتونز

google play

9.2 امتیاز
  • گرافیک 9
  • خلاقیت 9.5
  • سرعت 9.5
  • ارزش آموزشی 9
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

۱ دیدگاه

نظر خود را با ما در میان بگذارید