اخبار شبکه اجتماعی : اینستاگرام حالا در اندروید به صورت آفلاین نیز کار می‌کند

اخبار شبکه اجتماعی :

اینستاگرام  در کنفرانس سالانه توسعه دهنده فیس بوک در San Jose اعلام کرد که برنامه در اسمارت فون اندروید قابلیت دسترسی آفلاین را فراهم می کند که به شما امکان می دهد به پیمایش و مرور ادامه دهید، حتی زمانی که در جایی هستید و اینترنت شما انت نمیدهد. داستان اینستاگرام در اواخر هفته گذشته توجه خاصی را به خود جلب کرد، زیرا شمار کاربر برنامه به صورت رسمی از Snapchat پیشی گرفته است.

 

اینستاگرام

اینستاگرام

به هر حال، به دلیل افزایش تعداد کاربران فعال ماهانه ، اینستاگرام تصمیم گرفته است که همان مسیری را که در برنامه فیس بوک پیش گرفته، ارائه دهد و حالت آفلاین را در این شبکه اجنماعی اجرا نماید. هنگام استفاده از اینستاگرام به صورت آفلاین، می توانید مطالب را که قبلا دریافت کرده اید، مشاهده کنید.
می توانید نظرات خود را کامنت کنید، لایک کنید و پست ها را ذخیره کرده و حتی پست های دیگر را هم دنبال کنید.هنگامی که دستگاه شما به سرور و اینترنت متصل می شود، همه چیز آپدیت خواهد شد. پست هایی که قبلا  به صورت افلاین برای ان ها نظر گذاشته اید یا ان را لایک کردید اپدیت میشود همچنین می‌توانید نسخه کش شده از تب Explore و صفحه پروفایل خودتان را ببینید.
امکان دیدن استوری به صورت افلاین :

صحبتی از امکان کار کردن بخش استوری اینستاگرام در حالت آفلاین نشد، اما حدس می‌زنیم به‌محض اینکه «منبع الهام» استوری‌های اینستاگرام، یعنی اپلیکیشن اسنپ‌چت از آن پشتیبانی کند، اینستاگرام هم آن را به آپدیت‌های آینده خود اضافه کند.

آپدیتی این‌چنین برای کشورهای درحال‌توسعه‌ای که به اینترنت خوب و پایدار دسترسی ندارند واقعاً کاربردی خواهد بود. شاید اینستاگرام در نسخه Lite هم عرضه شود، اما با توجه به «حجم خور» بودن این برنامه، احتمال آن اندک است.

برای دانلود بازی موبایل و اپلیکیشن به بخش اندروید، آیفون یا ویندوز موبایل  مراجعه کنید و با انتخاب خود دانلود کنید.

منبع :gsmarena

نظر خود را با ما در میان بگذارید