نقد و بررسی بازی World of Tennis Roaring 20’s : بازی مهیج و شبیه ساز ورزش تنیس

World of Tennis بازیکنان بارسا 20 بازیکن را به سن طلایی تنیس میرسانند، و خانم ها و آقایان در یک نبرد خوب و عاقلانه از عقل و مهارت شرکت می کنند.این بازی کنترل های لمسی تاکتیکی را برای تعیین موقعیت جغرافیایی که بازیکن شما به طور دائم حرکت می کند و مکان های دقیق ان ها پیشنهاد می دهد. همچنین از یک سیستم AI منحصر به فرد استفاده می کند که به بازیکنان خود می آموزد منظور همان مربیگری به صورت مجازی است و می تواند مسابقات چند نفره  را برای شما در برابر سایر بازیکنان بازی کند.

معرفی گیم پلی :

رشته تنیس که در دنیای حقیقی بیشتر با اغنیا ارتباط برقرار می‌کند، میان گیمرها نیز طرفداران بسیاری دارد. اگر مجددا مجموعه‌های شاخص کنسولی یا آثار پی‌سی را فاکتور بگیریم، روند تولید و انتشار شبیه‌سازهای تنیس بر روی پلتفرم موبایل، چندان جالب نیست.بازی موبایل World Of Tennis: Roaring 20’s یکی از تازه‌ترین عناوینی است که با شبیه‌سازی خوب رشته تنیس، می‌تواند هواداران بسیاری پیدا کند. این اثر خوش‌ساخت در واقع عنوانی مدیرتی محسوب می‌شود که از قضا، اجازه شرکت مستقیم در رقابت‌ها را به مخاطب می‌دهد.

World of Tennis

World of Tennis

گیم‌پلی بازی موبایل World Of Tennis: Roaring 20’s مانند اغلب شبیه‌سازهای رشته تنیس بوده و چندان پیچیدگی خاصی ندارد. با اشاره روی نقلط مختلف صفحه نمایش، باید توپ‌های دریافتی را پاسخ دهید و در کنار حرکت‌های مختلف داخل زمین، از حریفان امتیاز بگیرید.برخی از این میادین مسابقه در ابتدا قابلیت دسترسی دارند اما برای تجربه تمامی آن‌ها، می‌بایست سکه‌های بیشتری را جمع‌آوری کنید. در قسمت فروشگاه نیز انواع آیتم‌ها به فروش می‌رسند که با توجه به نیاز‌های شخصی و سلیقه، می‌توانید خریدهای هیجان‌انگیزی از جمله انواع راکت یا توپ‌هایی مختلف را انجام دهید. مربی تمرینی‌تان، حکم یار کمکی را در بازی دارد که هر گاه خواستید می‌توانید با مراجعه به وی و انجام بازی، قابلیت‌های خود را تقویت کنید. تعدادی مربی دیگر هم در بخش خریدهای ویژه وجود دارند که از سطح حرفه‌ای‌تری برخوردارند اما قیمت نسبتا گزافی دارند!

برخی از ویزگی های گیم پلی :
· بازی چند نفره که به شما اجازه می دهد در مسابقات لیگ، دوستانه با بازیکنان دیگر شرکت کنید.

· امکان مربیگری به صورت مجازی.

· حرکات کاراکتر ها و توپ به صورت کاملا واقعی و گرافیک چشمگیری به همراه دارد.

·برای استفاده از کنترل های لمسی تاکتیکی که به مقدار زیادی دقت نیاز دارند بسیار اسان است.

· باشگاه های خصوصی، جوایز، و تابلوهای جهانی!

گرافیک گیم پلی :

در زمینه گرافیکی، واقعا فوق‌العاده عمل می‌کند. تمام باشگاه‌هایی که در کشورهای مختلف دنیا قرار دارند، دارای زمین مسابقه‌ای جداگانه هستند و از جزئیات بسیار خوبی برخوردارند. پس‌زمینه یا اطراف محیط که شامل دریا، هتل، ساحل و… می‌شوند، جذابیت بازی تنیس را بیش از پیش می‌کنند. شخصیت‌ها نیز طراحی راضی‌کننده‌ای دارند و چهره‌شان چندان مصنوعی جلوه نمی‌کند. به تمام این موارد، فیزیک بسیار نرم بازیکنان در کنار انیمیشن‌هایی باورپذیر را هم اضافه کنید تا دیگر بهانه‌ای برای تجربه نکردن این عنوان، وجود نداشته باشد! هنگامی‌که مشغول رقابت داخل زمین هستید، موسیقی خاصی به گوش نمی‌رسد و همه چیز در اصوات محیط یا صدای برخورد توپ خلاصه می‌شود.

حرف آخر :

اگر دلتان برای یک شبیه‌ساز تنیس یک ورزش بسیار خوب تنگ شده و خواهان تجربه‌ای نسبتا کامل از این رشته بر روی گوشی‌های هوشمند خود هستید بدون معطلی ان را دانلود کنید.در حال حاضر نسخه اندروید این بازی منتشر شده است ام به زودی نسخه ای او اس ان هم برای شما کاربران اپل منتشر خواهد شد.

از کجا دانلود کنیم ؟

google play

9.3 امتیاز
  • گرافیک 9
  • خلاقیت 9
  • سرعت 9.5
  • ارزش آموزشی 10
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (1 امتیاز) 9.6

نظر خود را با ما در میان بگذارید