اخبار بازی موبایل : به گفته اکتیوویژن ممکن است بازی های دیگری از Crash ساخته شود

اخبار بازی موبایل:

Crash Bandicoot’s N. Sane Trilogy :همانطور که در ابتدای خبر گفته شد، تنها چند روز است که از انتشار نسخه بازسازی شده بازی محبوب و دوست داشتنی Crash Bandicoot که Crash Bandicoot’s N. Sane Trilogy نام گرفت گذشته است، و در همین مدت کوتاه با بازخوردهای بسیار مناسب و خوبی از سوی منتقدان و بازیکنان مواجه شده است. البته این بازخورد مناسب بی‌دلیل نبوده و علاوه‌بر نوستالژی بودن این بازی عوامل دیگری همچون گرافیک و صداگذاری بهبود یافته و روان بودن گیم‌پلی تاثیر‌های خود را گذاشته‌اند.با عرضه این بازی Sane Trilogy در چند روز گذشته و استقبال بسیار خوب طرفداران و منتقدان از این بازی، مسئولان اکتیویژن از ادامه ساخت مجموعه بازی Crash می‌گویند.

این بازخورد خوب حالا مسئولان اکتیویژن و سازندگان را بر آن داشته است که نیم نگاهی به ساخت ادامه‌ای برای مجموعه این بازی داشته باشند. در همین بین آقای «اریک هرشبرگ» (Eric Hirshberg) یکی از مدیران اکتیویژن در مصاحبه‌ای اعلام کرد:

با وجود تقاضای بسیار زیاد طرفداران و تمایل نسبی سازندگان با توجه به بازخورد خوب بازی، امکان ادامه ساخت عناوین مختلف تحت نام مجموعه بازی Crash محتمل و شدنی است. البته قبل از آن باید با مطالعه بر روی عنوان کنونی و شناخت بیشتر نقاط ضعف بازی و تلاش برای رفع باگ‌ها و اشکالات آن، بازی را به جایی برسانیم که عاری از هرگونه اشکال باشد و پس از کسب تجربه بیشتر به سراغ ساخت عناوین بعدی از این مجموعه برویم.

منبع :Gamespot

برای دانلود بازی موبایل و اپلیکیشن به بخش اندروید، آیفون یا ویندوز موبایل  مراجعه کنید و با انتخاب خود دانلود کنید.

نظر خود را با ما در میان بگذارید