نقد و بررسی نرم افزار Image Size : عکس ها را به اندازه دلخواه در آیفون تغییر دهید

Image Size این اپلیکیشن برای پلترم ای او اس است و به شما کاربران اجازه می دهد تصاویر موجود در گوشی را به هر اندازه که میخواهید کراپ کنید کار با اپلیکیشن بسیار ساده و روان است و آن را با سرعت بالا ان را منتشر کنید.شما می توانید فرمت خروجی را با استفاده از یکی از چهار واحد اندازه گیری زیر تعیین کنید: پیکسل، میلی متر، سانتیمتر، اینچ مشخص کنید. به شما امکان ذخیره، ارسال ایمیل، چاپ و یا به اشتراک گذاری تصویر نهایی را می دهد.

معرفی نرم افزار :

Image Size پلیکیشنی کم‌حجم برای آیفون است که به شما امکان کاهش کیفیت سریع تصاویر همراه با امکانات بسیار دیگر خواهد داد. نکته‌ای که در Image Size وجود دارد، رابط کاربری زیبا آن است. نحوه‌ی استفاده از این برنامه به این صورت است که بعد از فراخوانی یک عکس از گالری گوشی یا ثبت تصویری جدید توسط دوربین دستگاه، به شما چند حالت از پیش تعیین‌شده برای سایز نهایی عکس پیشنهاد خواهد شد که می‌توانید با انتخاب حالت مورد نظر، در کمترین ثانیه تصاویر پر حجم خود را به تصاویری با سایز کم و قابل ارسال در شبکه‌های اجتماعی تبدیل کنید. همچنین حالت دستی برای تغییر اندازه عکس بر حسب پیکسل، میلی‌متر یا اینچ وجود دارد تا در صورت تمایل از آن استفاده کنید. امکان کراپ کردن بخش دلخواه نیز در برنامه وجود دارد.

تغییر تصویر خود را فقط در چهار مرحله آسان انجام دهید:
– تصویر را باز کنید یا یک عکس بگیرید.

– اندازه خروجی مورد نظر خود را وارد کنید.

– تصویر را با انگشتان خود با استفاده از حرکات لمسی برش دهید.

-در آخر به ذخیره ، چاپ ، ارسال و به اشتراک گذاری تصویر بپردازید.
Image Size

Image Size

کابرد ان چگونه است ؟

اگر به اینستاگرام و صفحه‌های فروشگاهی آن سر زده باشید می‌توانید نمونه‌ی عکس‌های بسیاری از اجناس مختلف را مشاهده کنید که نهایتا ۵۰۰ کیلوبایت حجم دارند. بنابراین در چنین شرایطی نیاز به ارسال عکس اصلی ثبت‌شده توسط دوربینی که تصاویری با حداقل حجم ۵ مگابایت دارد، نیست و می‌توان با تبدیل آن به عکسی چند صد کیلوبایتی نیز به هدف مورد نظر رسید.

حرف آخر :

برای صرفه جویی در حجم اینترنت عکس های حجیم خود را به اندازه کوچکتر تبدیل کنید و کیفت ان را به راحتی پایین بیاورید این اپلیکیشن برای کاربران اپل لازم است پس پیشنهاد میکنیم یک بار آن را امتحان کنید.

از کجا دانلود کنیم ؟

دانلود از آیتونز

9.8 امتیاز
  • سرعت 9
  • استفاده پذیری 10
  • ارزش اموزشی 10
  • سهولت 10
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

۱ دیدگاه

نظر خود را با ما در میان بگذارید