نقد و بررسی نرم افزار Clips : ساخت ویدئو به روش اپلی ها که به شدت مورد توجه قرار گرفت

Clips یک اپلیکیشن جدید برای ساخت فیلم های سرگرم کننده برای به اشتراک گذاشتن با دوستان، خانواده و جهان است. می توانید یک پیام ویدئویی ایجاد یا ارسال کنید یا یک داستان سریع با متن متحرک، گرافیک و شکلک، موسیقی و غیره بسازید.اپلیکیشنی برای ساخت ویدیو کلیپ های کوتاه که بتوانید آن ها را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.اگر چه اپلیکیشن فعلا زبان انگلیسی را تشخیص می دهد، اما زیرنویس کردن آنی صحبت ها در عمل بسیار جالب و سرگرم کننده ظاهر شده و تصمیم هوشمندانه ای از سوی اپل بوده تا برچسب تکراری و صد در صد تقلیدی بودن را از Clips بزداید

معرفی نرم افزار :

بسیاری از ویدیو‌هایی که از محل‌های مختلف ثبت می‌کنیم را دوست داریم نوشته، زیرنویس، استایل یا استیکری به آن‌ها اضافه کنیم و خیلی سریع در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذاریم یا برای دوستان خود ارسال کنیم. این دقیقا همان کاری است که اپلیکیشن تازه از راه رسیده Clips در اسمارت فون شما می‌تواند به راحتی انجام دهد. در واقع باید بگوییم که این برنامه دارای برخی از ویژگی های بسیار عالی همچون مجموعه ای از افکت های کارتونی و از همه مهمتر امکان ایجاد و قرار دادن عنوان (Captions) برروی ویدئو ها تنها با استفاده از صدای خود می باشد . بنابراین اپلیکیشن Clips هم اکنون بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای در اپ استور دردسترس می باشد که برای دانلود و نصب ان می بایست دیوایس شما مجهز به iOS 10.3 به بعد باشد .

Clips

Clips

این ها قابلیت های روتینی هستند که تمام اپلیکیشن های سازنده اسلاید شو از آن برخوردارند، اما یک خصوصیت هست که Clips را از رقبایش متمایز می کند. Clips می تواند صحبت های شما را موقع فیلمبرداری تشخیص بدهد و آن ها را در لحظه زیر کلیپ ها زیرنویس کند، قابلیت جالبی که در کمتر اپ مشابهی دیده بودیم.اما اضافه کردن زیرنویس به ویدیو تنها خصوصیت نوآورانه ای است که در Clips می بینید. فیلترهای ویدیویی پریزما مانند اپلیکیشن تنوع چندان جالبی ندارند، و آیتم هایی که می توانید به عکس ها اضافه کنید و تنظیمات شان کم و محدود هستند. اگر چه اپل می تواند کمبود این آیتم ها را با ارائه به روز رسانی های خوب و مستمر جبران کند.

از طرفی ، معاون بخش بازاریابی شرکت اپل ، Susan Prescott ، گفته است که :

اپلیکیشن Clips همراه با داشتن رابط کاربری بسیار ساده ، یک روش جدیدی را برای کاربران ایفون و ایپد به منظور بیان کردن خودشان ارائه می دهد .

حرف آخر :

اپل مثل تمام محصولات نرم افزاری دیگر خود در طراحی Clips هم ظرافت به خرج داده و موفق به ساخت اپلیکیشنی شده که نمی توانید خوش ساختی و لذت بخش بودن کار با آن را انکار کنید.Clips را می توانید به رایگان از اپ استور دریافت کنید و توجه داشته باشید که برای اجرای اپلیکیشن حداقل به iOS 10.3 نیاز خواهید داشت.

از کجا دانلود کنیم ؟

دانلود از آیتونز

9.7 امتیاز
  • گرافیک 10
  • سرعت 9.5
  • خلاقیت 10
  • ارزش آموزشی 10
  • سهولت 9
  • امتیاز کاربر (1 امتیاز) 5.8

نظر خود را با ما در میان بگذارید