بررسی Tools for Google Maps : دانلود ابزاری برای گوگل مپ

ابزارهای گوگل مپ برای برجسته سازی، ویرایش و ظبط کردن نقشه استفاده میشود.نقشه ها گوگل مپ در حالت تمام صفحه یا حالت غوطه وری (زمانی که پشتیبانی می شوند) بدون هیچ گونه مداخله ای به نمایش در می آیند.استفاده از گوگل مپ امروزه در سرتاسر دنیا امری متداول و پرکاربرد است. اما با داشتن Tools for Google Maps می‌توانید نقشه‌هایتان را با علائم مخصوص خودتان نشانه‌گذاری نمایید.

معرفی نرم افزار :

توسط این برنامه خواهید توانست نقشه های گوگل را به صورت تمام صفحه مشاهده کرده و یا اینکه قسمت های مختلف و مورد نظر خود را بر روی نقشه هایلایت کنید! هر چیزی را خواهید توانست به نقشه ها اضافه کرده و یا لاین ها را ویرایش نمایید. برای مشخص کردن قسمت خاصی از نقشه تنها کافیست چند طرف مکان مورد نظرتان را با استفاده از نشانگر علامت گذاری کنید و آن قسمت را به رنگ دیگری تغییر دهید. متن هایتان را به صورت ویژه ای به نقشه ها اضافه کرده و سایز و رنگشان را به دلخواه خود انتخاب نمایید.

همچنین می‌توانید نقشه و مسیرهایش را ویرایش نمایید و از قسمت‌های مختلف آن عکس تهیه کنید. به راحتی دور برخی قسمت‌ها خط بسته بکشید و یا یک مسیر دلخواه را به‌صورت هایلایت خط باز رسم کنید. در صورتی که بخواهید در قسمتی از نقشه یادداشتی قرار بدهید یا چیزی بنویسید به راحتی و با انتخاب فونت نوشته و نیز رنگ آن می‌توانید این کار را انجام دهید.

برخی از ویژگی ها :

– فرمان آسان برای گرفتن عکس فوری از نقشه با استفاده از کل صفحه نمایش.


– تابع بی نظیر جست و جوی آدرس.


– پشتیبانی از تمام حرکت ها از نقشه های گوگل.


– سوئیچ حالت نقشه های مختلف: نرمال، ماهواره، هیبرید، زمین.


– گزینه هایی برای قطب نما فعال، ساختمان ها، ترافیک، در محیط داخلی.


– یک بار لمس برای خارج شدن از حالت تمام صفحه.


– پشتیبانی از حالت immersive برای دستگاه های آندروید 4.4.

حرف آخر :

اپلیکیشن Tools for Google Maps با قیمت 1.49 دلاری خود و هم چنین افزایش قابلیت های گوگل مپ توانسته است امتیاز 4.6 از 5.0 را توسط کاربران در پلی استور دریافت نماید.

از کجا دانلود کنیم ؟

google play

9.8 امتیاز
  • ارزش اموزشی 10
  • استفاده پذیری 10
  • سهولت 9.5
  • امتیاز کاربر (1 امتیاز) 5.9

نظر خود را با ما در میان بگذارید