نقد و بررسی بازی Plants vs. Zombies: بازی پرطرفدار نبرد با زامبی ها

بررسی بازی Plants vs. Zombies : برنده جایزه بازی اکشن، ماجراجویی و استراتژی شده است یک ارتش گیاهان شگفت انگیز را میسازید، آنها را با گیاهان دارویی جابجا کنید و طرح نهایی را برای حفاظت از مغز خود طراحی کنید.

معرفی گیم پلی :

عناوین مورد علاقه خود را از چمن، مانند آفتابگردان و Peashooter، همراه با صدها تن از دیگر حیوانات باغبانی، از جمله گلهای خلاقانه مانند لاوا گواوا و لیزر Bean، جمع آوری کنید. در هر نوبت، با زامبی های عظیم ، مانند زامبی Jetpack و Mermaid Imp استفاده کنید، شما حتی باید از مغز خود از زامبی شگفت انگیز محافظت کنید!

با انواع ابزارهای مختلف همچون بمب های گیلاس و دیوار باید جلوی زامبی ها ایستاده و از رسیدن به خانه ی خود جلوگیری کنید. اگر از طرفداران بازی های برج دفاعی باشید و نسخه ی اول این بازی را تجربه کرده اید، قطعا نسخه ی دوم بازی فوق نیز برایتان جالب توجه و هیجان انگیز خواهد بود و باید از قدرت تفکر خود تا می توانید استفاده ی کامل را ببرید و با مهارت های خاص زامبی ها را یکی پس از دیگری از بین ببرید. بازی Plants vs. Zombies برای همه ی سنین جالب خواهد بود.

بررسی بازی Plants vs. Zombies

بررسی بازی Plants vs. Zombies

در واقع باید گیاهان را به صورت درست در باغ بکارید. دقت داشته باشید که چگونگی کاشت گیاه و سبزی بسیار مهم است، زیرا سبزی ها و درخت ها ،خط دفاعی سرزمین شما به حساب می آیند.

برخی از ویژگی ها :

افزوده شدن نیروگاه ها و زامبی های جدید برای افزایش هیجان.

افزوده شدن گیاهان جدید قدرتمند برای افزایش لذت بازی.

افزوده شدن راه های جدید شگفت انگیز برای محافظت.

جمع آوری کلید برای باز کردن قفل گیاهان جدید.

امکان بازی به صورت آنلاین و باز شدن بخش های جدید.

دارا بودن گرافیک عالی و کیفیت صداگذاری واقعی نسبت به نسخه قبل.

حرف آخر :

این بازی که به صورت HD ارائه شده است با مراحل جذاب خود و کیفیت بی نهایتش لحظات خوشی را برای شما رقم خواهد زد. بازی فانتزی ای که دارای گیم پلی ای ساده بوده و دارای ایده ای نو بین بازی های اندروید می باشد. این بازی را به تمامی افرادی که به دنبال بازی های مبتکرانه هستند پیشنهاد می کنیم.

از کجا دانلود کنیم ؟

google play

9.7 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 10
  • سرعت 9.5
  • ارزش آموزشی 10
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید