دانلود بازی Sonic the Hedgehog : سفر به دنیایی پر از خاطره از بازی های سگا

بازی Sonic the Hedgehog که اکنون  به صورت رایگان و بهینه سازی شده برای دستگاه های تلفن همراه توزیع شده است!مسابقه در سرعت های رعد و برق در هفت منطقه کلاسیک دربازی Sonic the Hedgehog تجربه کنید. جمع آوری حلقه ها و دشمنان را در ماموریت خود برای نجات جهان از شر دکتر Eggman شکست دهید .

معرفی گیم پلی :

همه ما به‌نوعی شخصیت اصلی سری بازی Sonic، خارپشتی دوست‌داشتنی با همین نام را می‌شناسیم و با او خاطرات بسیاری داریم. بازی Sonic the Hedgehog اولین تجربه حضور کاراکتر سونیک در دنیای بازی‌های ویدیویی است که در سال ۱۹۹۱ میلادی توسط کمپانی سگا ساخته و برای کنسول سگا جنسیس عرضه شد.

برای کاربران جوان‌تری که شاید با این سری بازی‌ها آشنایی ندارند باید گفت سونیک یک بازی ماجرایی است که در چند سرزمین مختلف اتفاق می‌افتد. وظیفه شما جمع‌آوری سکه‌ها و عبور از موانع مختلفی است که بر سر راهتان قرار می‌گیرد و در نهایت نیز هر چند مرحله یک‌بار باید با «دکتر تخم‌مرغی» یا همان Doctor Eggman بجنگید؛ او هر بار از دست شما فرار می‌کند تا سرانجام در مرحله آخر بتوانید او را به چنگ بیاورید.

بازی Sonic the Hedgehog

بازی Sonic the Hedgehog

روند گیم پلی :

بازی Sonic the Hedgehog به توانایی حرکت کاراکتر اصلی با سرعت بسیار بالا خلاصه می‌شود. هر مرحله از بازی شامل بخش‌های متفاوتی است؛ بخش‌هایی مانند حلقه‌های عمودی، چشمه‌ها، سرازیری‌ها و غیره که هرکدام تاثیر مستقیمی بر عملکرد سونیک و حرکت او در طی مسیر خواهند داشت. در طول هر مرحله، بازی پر است از ربات‌هایی که دکتر اگ‌من برای مقابله با سونیک و دوستان او ساخته است. شما در طی حرکت در مراحل باید حواس خود را به خوبی جمع‌ کنید تا بدون برخورد به آنها به مسیر خود با موفقیت ادامه دهید.

در روند بازی حلقه‌های طلایی‌رنگی وجود دارند که با کسب آنها رکورد و امتیاز بالاتری را کسب خواهید کرد. البته باید حواستان را به خوبی جمع کنید؛ چرا که سکه‌ها به نوعی نقش نجات‌دهنده شما را نیز بازی می‌کنند و یک خطا (برخورد به ربات‌ها، تیغه‌ها یا افتادن در دره‌ها و غیره) باعث پخش شدن آنها در محیط و از بین رفتن حلقه‌های جمع‌شده توسط بازیکن می‌شود و خطای دوم نیز بازی را با شکست روبه‌رو خواهد کرد.

صداگذاری و موسیقی گیم پلی :

در زمینه موسیقی و صداگذاری نیز Sonic the Hedgehog از بهترین پرداخت‌ها به موسیقی متن در یک بازی ویدیویی است. آهنگ‌های ماستو ناکامورا هنوز که هنوز است بعد از گذشت سال‌های سال گوشنواز هستند و حس نوستالژی بازیکن‌های قدیمی را تا حد زیادی برمی‌انگیزند. افکت‌های صوتی هم مانند بخش موسیقی در سطح بسیار خوبی قرار دارند؛ به‌عنوان مثال، صدای منفجر کردن یک ربات حس بسیار خوبی را به شما منتقل خواهد کرد.

حرف آخر :

پس از گذشت سال‌های سال می‌تواند علاقه‌مندان به این سبک از بازی‌ها را برای مدت‌ها سرگرم کند. اگر از طرفداران سری بازی سونیک و به‌دنبال تجربه‌ای همراه با نوستالژی نسخه اول این بازی هستید، همین حالا این اثر زیبا را از طریق لینک های زیر که برای پلتفرم اندروید و ای او اس به‌صورت کاملا رایگان توزیع شده است را دانلود کنید و از تجربه آن لذت ببرید.

از کجا دانلود کنیم :

google play

دانلود از آیتونز

9.8 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 10
  • سرعت 10
  • ارزش آموزشی 10
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (1 امتیاز) 9.5

نظر خود را با ما در میان بگذارید