بررسی برنامه ES Disk Analyzer : حافظه گوشی اندروید خود را مدیریت کنید

برنامه ES Disk Analyzer فضای ذخیره سازی یک ابزار پیشرفته برای مدیریت ذخیره سازی دیسک بر روی گوشی شما است. این راه برای کمک به پیدا کردن فایل های جدید، فایل های بزرگ و دایرکتوری ها در کارت ذخیره سازی صورت میگیرد. با استفاده از توابع مفید تر مانند فشرده سازی تصویر و تمیز کردن برنامه های ناخواسته و فایل ها به خوبی می توانند سازمان یافته شوند. شما به راحتی می توانید شرایط ذخیره سازی دستگاه را در دیسک تجزیه کننده ES تشخیص دهید.

معرفی نرم افزار  :

شرکت محبوب ES Global که آن را با فایل منیجر ES File Explorer می‌شناسیم حالا اپلیکیشن جدیدی برای اسکن و مدیریت فضای حافظه گوشی هوشمند اندرویدی شما عرضه کرده است.حتماً شما هم متوجه شده‌اید فضای خالی حافظه گوشی هوشمندتان پس از مدتی کمتر و کمتر می‌شود تا زمانی که گاهی با پیام هشدار حافظه مواجه خواهید شد. ES Disk Analyzer وظیفه دارد تا تمامی فایل‌های داخلی حافظه گوشی شما را بررسی کرده تا موارد اضافه را حذف کرده و با ترفندهای مختلف فضای خالی را افزایش دهد.

برخی از ویژگی ها :

فشرده سازی تصویر:
این گزینه شما را قادر به فشرده کردن تصویر بزرگ می سازد. این به فضای ذخیره سازی بیشتری کمک خواهد کرد. این شامل دو گزینه برای فشرده سازی است: فشرده سازی lossless و فشرده سازی از دست رفته. شما می توانید روش فشرده سازی را با توجه به وضعیت خود انتخاب کنید.

فایل های جدید:
در این بخش، شما می توانید فایل های ایجاد شده در 7روز، با توجه زمان را مرور کنید. شما می توانید همه فایل های جدید را در زمان واقعی اداره کنید و هیچ یک از آنها را از دست ندهید.

فایل های بزرگ:
“فایل های بزرگ” را باز کنید، تمام پرونده های بزرگتر از 10 مگابایت لیست شده اند. تمام فایل های بزرگ را می توان در اینجا باز، حذف یا کپی کرد. در این ویژگی، شما می توانید فایل های بزرگ را به راحتی پیدا کنید.

فایل های بارگیری شده:
یک شیر برای آزاد کردن فضای دیسک و پاک کردن فایل ها با پیدا کردن فایل های موقت، فایل های log و پوشه خالی وجود دارد.

پارتیشن ها:
همه مسیرهای فایل را می توان از اینجا ردیابی کرد. شما می توانید بدانید که فایل ها فضای زیادی را مصرف می کنند.

استفاده از باتری برنامه:
در این بخش، برنامه ES Disk Analyzer می تواند مصرف انرژی را برای شما برای ذخیره بیشتر باتری مدیریت کند. برنامه های تخلیه نشان داده خواهد شد و می تواند به راحتی با استفاده از این ویژگی اداره شود.

نرم افزار های فشرده:
برنامه ES Disk Analyzer
نرم افزار حرفه ای برای برنامه های خاص ساخته شده است، به شما کمک می کند تا از فایل های ناخواسته از برنامه های مکرر استفاده شده خلاص شوید.

حرف آخر :

در مجموع ، این برنامه ES Disk Analyzer فضای ذخیره سازی موجود در دستگاه شما از جمله ذخیره سازی داخلی، کارت های SD، تمام دستگاه های On-The-Go و دستگاه های متصل را اسکن می کند و فضای کل و استفاده شده را بر روی هر دستگاه نشان می دهد. جزئیات ذخیره سازی در ES Disk Analyzer قابل مشاهده است.این اپلیکیشن را می‌توانید به رایگان از پلی استور برای اندروید 4.0 و جدیدتر دانلود کنید.

از کجا دانلود کنیم ؟

google play

9.8 امتیاز
  • ارزش اموزشی 10
  • استفاده پذیری 10
  • سهولت 9.5
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید