بررسی اپلیکیشن نت برگ : همه تخفیف ها و اگهی ها در اسمارت فون شما

اپلیکیشن نت برگ :

اکثر افراد در هنگام خرید و یا انتخاب مرکز های ارائه خدمات، دچار تردید هستند و همه از اطلاع تخفیفات و پیشنهادات ویژه برای خرید خود خرسند میشوند.اما کدام مغازه، چه زمانی، کجا و در چه شرایطی تخفیف می دهد؟ آیا سرویسی شامل ارائه جدیدترین آگهی های تخفیفی در وب و تلفن های همراه وجود دارد؟نت‌برگ یکی از شرکت‌های موفق در زمینه‌ی تخفیف و فروش اینترنتی است که در برخی شهرها به خصوص تهران طرفداران زیادی دارد.

افراد را قادر می سازد تا از پیشنهادات ویژه و تخفیفات انواع مراکز خرید، مراکز خدماتی و تفریحاتی و… در سطح شهر مورد نظرتان با نمایش بر روی نقشه، اطلاع پیدا کنید و پس از بررسی نسبت به خرید آنها اقدام کنید. اما بیان این نکته نیز مهم است که اگر شما از شرکت‌های تراز اول نیستید و تازه کسب و کار خود را شروع کرده‌اید، باز هم نت‌برگ تبلیغ شما را قبول خواهد کرد و این ادعا که در سایت خود عنوان کرده است کمی بزرگ‌نمایی است!

اپلیکیشن نت برگ

اپلیکیشن نت برگ

رابط کاربری اپلیکیشن :

رابط کاربری برنامه، روشن بوده و از ترکیب رنگ سفید و نارنجی بهره می برد؛ توسعه دهندگان سعی کرده اند بخش های مختلف برنامه را به بهترین نحو ممکن در رابط کاربری بگنجانند و در این زمینه، با پیچیدگی خاصی مواجه نخواهید شد.یکی از قابلیت‌های خوب برنامه، قسمت “نت‌برگ‌های نزدیک من” است.

اپلیکیشن با توجه به اینکه شما در چه مکانی حضور دارید، و با توجه به تنظیمات قابل تغییر خود، نت‌برگ‌ها را از فاصله‌ی یک کیلومتر تا ده کیلومتری محل حضور شما نشان می‌دهد. همچنین شما قادر خواهید بود با استفاده از قسمت “نت برگ‌ها روی نقشه”؛ تمام نت‌برگ‌ها را در تمام نقط شهر و کشور مشاهده کنید.

اپلیکیشن نت برگ

اپلیکیشن نت برگ

در لیست کل پیشنهادات، تمامی آگهی های مربوط به شهر منتخب شما به همراه یک تصویر، قیمت اولیه، قیمت پرداختی با در نظر گرفتن تخفیف و اطلاعات یک خطی از محصول مشاهده می شود. همچنین درصد تخفیف را می توانید از روی برچسب نارنجی در کنار قیمت پرداختی ببینید. با انتخاب هر یک از محصولات مورد نظر، اطلاعات کاملی از آن در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

همچنین امتیاز استفاده از اپلیکیشن موبایل به جای سایت در این است که می‌توانید قسمت هشدار‌های موبایل را فعال کنید، تا قبل از منقضی‌شدن نت‌برگ مربوطه به شما اطلاع دهد. قطعا برای کسانی که همیشه از نت‌برگ خرید می‌کنند، استفاده از اپلیکیشن موبایل بسیار سودمندتر از سایت است!

اپلیکیشن نت برگ

اپلیکیشن نت برگ

حرف آخر :

این اپلیکیشن و حتی سایت نیاز به پیشرفت‌هایی دارد که کافی است با مقایسه‌ی خود با شرکت‌های مشابه، به کمبودها و محدودیت‌های خود پی ببرد و در رفع آن‌ها بکوشد. البته نباید فراموش کرد تا اینجا نیز ایده و مسیری که طی کرده بسیار موفق بوده است، اما چه بسا با تغییراتی جزئی بتواند بازده و محبوبیت خود را چندین برابر کند. نت‌برگ هم اکنون برای هر دو پلتفرم مبتنی بر سیستم عامل ای او اس و اندروید به صورت رایگان در دسترس است.

از کجا دانلود کنیم ؟

دانلود از کافه بازار

دانلود از آیتونز

9.9 امتیاز
  • ارزش اموزشی 10
  • استفاده پذیری 10
  • خلاقیت 10
  • سهولت 9.5
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید