بررسی بازی Modern Combat 4 : یک فصل جدید از بازی های جنگی

بازی Modern Combat 4 با یک فصل جدید به گوشی هوشمند بازگشته است تا سطح مرزهای بازی موبایل را بیشتر کند. در پی جنگ هسته ای، تنها فرصتی برای جلوگیری از ویرانی های جهانی در دست چند سرباز نخبه وجود دارد که باید رهبران جهان را از گروه تروریستی آشنا کند. شما هم با سری عنوان های Modern Combat از سوی شرکت Gameloft آشنا باشید. این سری بازی ها را میتوان به عنوان یکی از بهترین اول شخص های شوتر در دنیای موبایل لقب داد. البته باید اشاره کرد که فرم کلی آنها به شدت از سری بازی های Call Of Duty تاثیر گرفته است.

بازی Modern Combat 4

بازی Modern Combat 4

معرفی گیم پلی :

زمانی که جنگ و درگیری به داخل وطن کشیده شود، ترس معنایی نخواهد داشت. زمانی که نام بازی Modern Combat 4 به میان می آید، شما هرگز نمیتوانید قبل از آنکه آن را امتحان کنید، زیبایی نامش را درک کنید. زیبایی و هیجان درگیری مسلحانه در این بازی، در نوع بی نظیر است. به طوری که بازی هایی با این سبک را که قبلا بازی کرده اید، در برابر Modern Combat 4 حرفی برای گفتن نخواهند داشت. توانایی های بی نظیری چون کاور کردن یاران خود، عملیات های انفجاری و تعقیب دشمنان بر جذابیت های بازی افزوده است.

رهبر این گروه تروریستی یکی از سربازان سابق ایالات متحده است که تصمیم گرفته به کشور خود خیانت کند و با حمله و کشتار این جرم و فساد را در این کشور از بین ببرد. شما در نقش یک سرباز آمریکایی ایفای نقش میکنید و ماموریت شما مبارزه با تروریست ها میباشد. به طور کلی داستان بازی زیاد جذاب نیست و بازیکن سخت میتواند با شخصیت های بازی ارتباط برقرار کند و درگیر داستان آن شود.

بازی Modern Combat 4

بازی Modern Combat 4

در بیشتر مراحل باید به انجام ماموریت خود به همراه نیروهای دیگر تیمتان بپردازید. هوش مصنوعی بازی نیز در مواقعی که حواستان به اطراف نیست اقدام به سرنگونی دشمنان میکنند. البته نمیتوان گفت که هوش مصنوعی بازی بسیار عالی به نظر میرسد اما به طور کلی باعث میشود تا در هنگام مبارزه صدمه کمتری به شما وارد شود. در بیشتر مواقع باید در سنگر پناه بگیرید در عیر این صورت بیشتر از پنج ثانیه در میدان جنگ دوام نخواهید آورد. از این گذشته پناه کردن در بازی بسیار ساده است و فقط باید به پشت یک مانع بروید و از خود حفاظت کنید بدون این که نیاز به انجام کار خاصی باشد.

گرافیک گیم پلی :

میتوان گفت که Modern Combat 4 با گرافیک خیره کننده خود آب پاکی را بر روی دستان دیگر شرکت های سازنده بازی ها و محصولات آنها ریخت. جلوه های بصری بازی فوق العاده به نظر میرسد. این بازی بر اساس موتور Havok ساخته شده است که قدرت گرافیکی بسیاری را به ارمغان می آورد و صحنه های بازی را واقعی تر میکند.

بازی Modern Combat 4

بازی Modern Combat 4

قسمت صدا نیز در Modern Combat 4 به خوبی اجرا شده است. موسیقی پس زمینه بازی بسیار باشکوه است که جلوه های صوتی دیگر آن را بهتر نیز میکند. صدا اسلحه ها بسیار پر قدرت به نظر میرسد و انفجار ها نیز واقعی طراحی شده اند. حتی دیالوگ های بازی نیز عالی به گوش میرسد در حالی که بسیاری فکر میکنند در بازی های این چنینی دیالوگ ها تاثیر چندانی ندارند و از اهمیتی برخوردار نیستند.

حرف آخر :

اگر این بازی را امتحان کنید حتما فکر خواهید کرد که در چند سال اخیر فناوری مربوط به موبایل چه پیشرفت عظیمی را شاهد بوده است.از نظر ارزش تولید میتوان گفت که Modern Combat 4: Zero Hour بالاتر از بسیاری عناوین عرضه شده برای موبایل و حتی کنسول قرار میگیرد. بسیار بسیار زیبا به نظر میرسد و تجربه ای همانند کنسول های حرفه ای را در اختیار کاربر قرار میدهد.تنها مشکل اصلی این بازی کنترل آن است که به طور گسترده ای ضعف بازی های مربوط به پلتفرم همراه است. اما اگر شما یکی از بازی خور های واقعی در زمینه موبایل و یا تبلت هستید زیاد نگران کنترل این بازی نباشید.

منبع : gsmarena

از کجا دانلود کنیم ؟

دانلود از آیتونز

google play

9.2 امتیاز
  • گرافیک 9
  • خلاقیت 9
  • سرعت 9
  • ارزش آموزشی 9.5
  • سهولت بازی 9.5
  • امتیاز کاربر (1 امتیاز) 1.5

نظر خود را با ما در میان بگذارید