بررسی بازی impossible Road : یک بازی هیجان انگیز در یک مسیر بی انتها

در بازی impossible Road شما مسئولیت هدایت یک توپ سفید رنگ را دارید. این توپ در حال حرکت در یک نوار تقریبا نازک و پر پیچ و تاب است. شما فقط می‌توانید این توپ را به سمت چپ و راست هدایت کنید و آنرا در داخل این گذرکاه عجیب و غریب نگه دارید. یک اثر مینیمال ساده در مورد کنترل هیجان‌انگیز یک گوی در مسیری بی‌انتها به شکل ترن هوایی است.

معرفی گیم پلی :

بازی‌های در این سبک در ابتدا ممکن است کمی خسته‌کنند و زننده به نظر برسند اما به محض این که با آن هماهنگ شوید دیگر قادر به رها کردن آن نمی‌باشد. البته به نظر من این بازی آنقدرها هم اعتیادآور نیست و از این نظر نگرانی خاصی وجود ندارد.در بازی impossible Road از یک اصل ساده پیروی می‌کند؛ بازیکن باید تا‌ جایی که می‌تواند یک گوی را در مسیری بی‌انتها به شکل مسیر‌هایی که در ترن هوایی شهربازی دیده‌ایم، کنترل کند و مانع از سقوط گوی به خارج از این مسیر پر پیچ و خم شود. در طول این مسیر، شما کنترل خاصی روی سرعت و حرکت توپ یا گوی نخواهید داشت.

 بازی impossible Road

بازی impossible Road

شما باید به قسمت راست و چپ صفحه کلیک کنید تا زاویه حرکت توپ را تعیین کنید و مطمئنا گفتن آن از به انجام رساندنش راحت‌تر است. این که با حرکات و عکس‌العمل‌های توپ آشنا شوید کمی زمان می‌برد.

هر دفعه که توپ شما از صفحه خارج شود و به اصطلاح گیم اور شوید، این از اول شروع کردن ممکن است کمی آزاردهنده باشد اما اگر در بازی حرفه‌ای شوید ٬ شکستن رکوردهای جدید برایتان کار دشواری نخواهد بود. دیگر نکته‌ی خاصی در مورد گیم پلی بازی وجود ندارد جز اینکه بازی فقط دارای یک مرحله و یک حالت از سختی می‌باشد و صبر و تمرکز شما را تقویت می‌کند.

بازی impossible Road

بازی impossible Road

گرافیک گیم پلی :

بازی Impossible Road یکی از بهترین نمونه‌های طراحی بصری مینیمالیستیک است. استفاده از رنگ‌های غالب سفید، پرتقالی و مشکی برای پس‌زمینه در کنار رنگ‌های متالیک براق مسیر مانند رنگ آبی متالیک، ظاهر بازی را به شکل بسیار زیبایی ساده و چشم‌نواز کرده است. این بازی حس سرعتی را که ممکن است در بسیاری از بازی‌های ماشینی وجود نداشته باشد را در گرافیک متوسط خود پنهان کرده است.موسیقی متن استفاده‌شده در روند مراحل به شکل بسیار عالی با نوع مکانیزم گیم‌پلی و هیجان مربوط به آن تطابق دارد و احساس بسیار خوبی را به بازیکن منتقل می‌کند

حرف آخر :

بازی Impossible Road برای تمام سلیقه‌ها طراحی شده است غلط است. هدف اصلی این بازی تقویت تمرکز و شکیبایی شما است. همانطور که گفتم ٬ ریتم بازی در ابتدا خسته‌کننده است اما به محض اینکه به آن عادت کنید ٬ رها کردن ان مشکل است.شما هم‌اکنون می‌توانید این اثر خوش‌ساخت را از طریق فروشگاه‌های گوگل پلی و اپ استور برای تبلت یا تلفن‌های هوشمند مبتنی بر اندروید و iOS تهیه کنید.

از کجا دانلود کنیم ؟

دانلود از آیتونز

google play

9.3 امتیاز
  • گرافیک 9.5
  • خلاقیت 9
  • سرعت 10
  • ارزش آموزشی 9
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (1 امتیاز) 7.3

نظر خود را با ما در میان بگذارید