معرفی بازی Fidget Spinner :شبیه ساز رایانه ای بی نظیر در جیب شما!

بازی Fidget Spinner انگشت دست خود را برای ضربه زدن به چرخ دنده چپ یا راست استفاده کنید، منتظر بمانید تا آن را متوقف کنید و پاداش های شیرین را به دست اورید! ارتقا ، رقابت با دوستان خود و ضرب و شتم را تجربه کنید!هر چرخش شما را به باز کردن قفل یک اسباب بازی چرخشی جدید نزدیک می کند. آیا می توانید همه آنها را باز کنید؟

معرفی گیم پلی :

مدتی‌ است استفاده از فیدجت اسپینرها میان مردم رایج شده است. این اسباب بازی به خودی خود کاری انجام نمی‌دهد اما سازندگانش ادعا می‌کنند افراد با چرخاندن آن روی انگشتانشان می‌توانند استرس را از خود دور کنند و تمرکز بیشتری داشته باشند.بازی Fidget Spinner در واقع شبیه سازی برای این اسباب بازی تازه مد شده در گوشی‌های تلفن همراه است. در این اپ باید سعی کنید با هرچه سریع‌تر چرخاندن فیدجت خود امتیاز بیشتری به دست آورید تا بتوانید فیدجت اسپینرهای بهتری بخرید.

اکنون استودیوی محبوب Ketchapp که در ساخت بازی‌های کم حجم، ساده، آسان و البته خلاقانه مهارت فوق‌العاده‌ای دارد، اقدام به ساخت یک بازی مبتنی بر فیجت اسپینر، به نام Fidget Spinner کرده که بسیار به نمونه واقعی آن نزدیک است.

بازی Fidget Spinner قوانین خاص و پیچیده‌ای ندارد. تنها کار شما چرخاندن است. این برنامه به شما اجازه ۵ بار چرخاندن Fidget Spinner را می‌دهد. هربار با قرار دادن انگشت خود بر روی صفحه و کشیدن آن موجب چرخیدن Fidget Spinner می‌شوید. با تندتر چرخاندن آن می‌توانید رکورد بیشتری بزنید جایزه آن نیز باز شدن مراحل سخت‌تر و شکل‌های مختلف Fidget Spinner است.

کسب امتیاز :
بخش های مربوط به ارتقا به چهار قسمت تقسیم می‌شوند که عبارتند از:

بخش Level Up: هرچقدر بیشتر اسپینر را به گردش درآورید و بازی کنید، نوار مربوط به ارتقای لول پرتر خواهد شد و با رسیدن به میزان مورد نظر، اسپینر‌های متفاوتی در دسترس شما قرار خواهند گرفت.

بخش Spinner Speeder: در این قسمت با استفاده از سکه‌های به‌دست آمده، شما می‌توانید شتاب و حداکثر سرعت اسپینر با هر بار چرخش را بالاتر ببرید.

بخش Grease the Wheels: در این قسمت می‌توانید با استفاده از سکه‌های به‌دست آمده اصطلاحا چرخ‌های اسپینر را روغن‌کاری کنید تا ضریب اصطکاک آنها را کاهش دهید و گردش بیشتر در مدت زمان طولانی‌تری داشته باشید.

بخش Restless Earner: در این قسمت زمانی که شما در بازی نیستید یا آفلاین هستید Finger Spinner تعداد محدودی سکه در هر دقیقه برای شما کنار می‌گذارد که با ارتقا این بخش می‌توانید میزان سکه‌ها را در هر دقیقه افزایش دهید.

بازی Fidget Spinner

بازی Fidget Spinner

حرف آخر :

بازی Fidget Spinner از نظر بعضی این برنامه نه تنها موجب رهایی از استرس و تمرکز حواس می‌شود بلکه بسیار هم بازی جالب و اعتیادآوری است. بعضی دیگر کاملا آن را بازی بیخود و خسته‌کننده‌ای دانسته‌اند و حتی آن را موجب حواس‌پرتی و ایجاد استرس و خستگی خوانده‌اند اما بازی Fidget Spinner در فقدان فیزیکی اسپینر، می‌تواند عملکرد آن را برای شما تا حد بسیار زیادی شبیه‌سازی کند.حتما بازی موبایل Fidget Spinner را از طریق فروشگاه‌های گوگل پلی و اپ استور به صورت رایگان برای تبلت و گوشی‌های هوشمند مبتنی بر اندروید و iOS خود تهیه کنید.

از کجا دانلود کنیم ؟

google play

دانلود از آیتونز

8.8 امتیاز
  • گرافیک 9
  • خلاقیت 8
  • سرعت 10
  • ارزش آموزشی 8
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید