اخبار بازی موبایل : بازی Street Fighter IV: Champion Edition برای iOS منتشر شد

اخبار بازی Street Fighter :

بازی Street Fighter با وجود موفقیت‌های مجموعه‌ی Street Fighter روی موبایل، بازیکنان در پنج سال گذشته انتظار داشتند نسخه‌ی جدیدی از این بازی را با محتویات متنوعی روی پلتفرم موبایل مشاهده کنند. با این حال، کمپانی کپکام، سازنده و ناشر این مجموعه، علاقه‌ای برای انجام این کار از خود نشان نداده بود تا اینکه بازی موبایل Street Fighter IV: Champion Edition معرفی شد.

طبق جدیدترین اخبار بازی موبایل، بازی آیفون Street Fighter IV: Champion Edition در واقع نسخه‌ی ارتقا یافته و به‌روز شده‌ی نسخه‌ی قبلی خود است و با تغییرات کاربردی همراه بوده است. اولین تغییر این مجموعه اندازه صفحه بازی است که بزرگ‌تر از قبل شده و از نظر جلوه‌های بصری نیز پیشرفت کرده است. بازی Street Fighter میزبان سه مبارز بیشتر است و گفته شده که در بروزرسانی‌های آینده، ۶ مبارز دیگر به این بازی اضافه خواهد شد و در آخر، این بازی موبایل از کنترلرهای MFi پشتیبانی می‌کند.

هم‌اکنون بازی Street Fighter روی سیستم‌عامل iOS عرضه شده است و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به اپ استور اپل و پرداخت ۴.۹۹ دلار، این بازی مبارزه‌ای را در اختیار بگیرند.

داستان گیم پلی :

بازی Street Fighter یا همان خیابان جنگنده 4 اولین بازی مبارزه ای واقعی را در آیفون عرضه می کند. این مبارز بی نظیر، ویژگی همه هیجان های احشایی، گرافیک فوق العاده و گیم پلی درخشان را در خود جای داده است که نشانه های موفقیت این گیم پلی هستند.

طرفداران بازی Street Fighter می توانند  پرش کنند و آشنایی سریع با کنترل ها داشته باشند. برای گیم پلیر ها گاه به گاه بازی Street Fighter 4 دارای تنظیمات و آموزش های متعددی است که شما را در مسیر جنگ جهانی قرار می دهد.

منبع : toucharcade

برای دانلود بازی موبایل و اپلیکیشن به بخش اندروید، آیفون یا ویندوز موبایل  مراجعه کنید و با انتخاب خود دانلود کنید.

نظر خود را با ما در میان بگذارید