بررسی بازی Cooking Fever : مهارت اشپزی خود را در این رستوران امتحان کنید

بازی Cooking Fever تجربه غذای خوشمزه و دسر خوشمزه از سراسر جهان را در این بازی رایگان و اعتیادآور به دست آورید! با انتخاب 19 مکان منحصر به فرد، از دسرها و فست فود تا رستوران غربی و رستوران شرقی تبدیل به یک آشپز شوید، شما قادر به تمرین مهارت های خود در تنظیمات مختلف و تکنیک های آشپزی خواهید بود.

معرفی گیم پلی :

اخیرا بازی سازان به این سبک بازی هایی که در آن بازیکن نقش سرویس دهنده را دارد روی آورده اند. شاید یکی از دلایل این موضوع علاقه و استقبالی فراوانی است که مخاطبین نشان می دهند.بازی Cooking Fever امکان استفاده بیش از صد مواد لازم برای طبخ چند صد غذای خوشمزه وجود دارد. تمام غذا های خوشمزه را با استفاده از لوازم آشپزخانه اعم از قهوه ساز ، اجاق های برنجی ، اجاق های پیتزا و پاپ کورن ساز امتحان کنید. رستوران خود را به سلیقه خود تزئین کنید تا به واسطه آن مشتری بیشتری را به رستوران خود جذب کنید. درست مثل یک زندگی واقعی از مهارت و تجربه آشپزی خود استفاده کنید! آشپزخانه خود را ارتقا دهید تا بتوانید ظروف مختلفی را برای آشپزخانه خود ببا استفاده از مواد اولیه بسازید همچنین وعده های غذایی خوشمزه خود را با دوستان خود در فیس بوک به اشتراک بگذارید!

بازی Cooking Fever

بازی Cooking Fever

در بازی Cooking Fever منوی غذاهایتان به هنگام شروع کار، تعدادی کمی از خوراکی ها را در خود جای داده و با گذشت زمان باید بر تعدادشان اضافه کنید. علاوه بر تهیه غذا در Cooking Fever باید سایر امکانات رفاهی را نیز فراهم کنید تا میزان رضایت مردم در سطح بالایی باشد. اما به این نکته نیز توجه داشته باشید که اگر زمان سرویس دهی، بیشتر از حد تصور افراد باشد، از رضایتشان کاسته خواهد شد و در نهایت، رستوران را ترک خواهند کرد. به همین دلیل، مدیریت زمان از مهم ترین نکاتیست که همیشه باید در دستور کارتان قرار بدهید و در اسرع وقت به سفارشات رسیدگی کنید.

ویژگی های گیم پلی :

بازی Cooking Fever برای دسترسی به اینترنت نیاز دارد. این بازی با استفاده از داده های کم ویژگی هایی مانند پاداش روزانه آشپزی ، بازیابی پیشرفت بازی های از دست رفته و سایر پیشرفت های گیم پلی را شامل میشود. ما امیدواریم که شما زمان زیادی را برای اجرای آخرین رستوران خود داشته باشید!

بازی Cooking Fever

بازی Cooking Fever

امکانات:
بیش از 400 ظروف برای تهیه غذا با استفاده از 150 ماده اولیه.
دارای 19 مکان منحصر به فرد.
بیش از 400 سطح برای تکمیل.
صدها و صدها ارتقاء برای لوازم آشپزخانه و داخلی شما.

حرف آخر :

یک بازی در ژانر مدیریتی و Arcade برای سیستم عامل Android , ios بوده که توسط شرکت Nordcurrent به انتشار رسیده است. به طوری که بیش از ۳۰۰ مرحله به همراه ۴۰۰ نوع خوراکی در این عنوان مدیریتی قرار داده شده است تا به هیچ وجه احساس خستگی نکنید!حتما این بازی خوشمزه را امتحان کنید !

از کجا دانلود کنیم ؟

google play

دانلود از آیتونز

دانلود از کافه بازار

9.6 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 10
  • سرعت 10
  • ارزش آموزشی 9
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (3 امتیاز) 6.2

نظر خود را با ما در میان بگذارید