اخبار بازی موبایل : بازی Virtua Tennis Challenge برای اندروید و iOS عرضه شد

اخبار بازی Virtua Tennis Challenge :

بازی Virtua Tennis Challenge :چند هفته‌ی گذشته بود که سگا با راه‌اندازی پلتفرم Sega Forever برخی از بازی‌های کلاسیک این کمپانی را برای اندروید و آیفون منتشر کرد. حال این کمپانی قصد دارد تا با اضافه کردن بازی‌های بیشتر به Sega Forever، فهرست بازی‌های این خدمات را گسترش دهد. اکنون بعد از چند هفته دیروز سگا به صورت رسمی بازی Virtua Tennis Challenge را برای اندروید و iOS‌ عرضه کرد.

سگا پیش از این بازی Virtua Tennis Challenge را برای اندروید منتشر کرده بود و این نخستین بار نیست که این بازی در گوگل پلی عرضه می‌شود. با این حال، این کمپانی با بهبود گرافیک بازی و تغییر قیمت آن به رایگان، این بازی تنیس را باری دیگر به عنوان بخشی از Sega Forever در دسترس قرار داده است.

مسابقات تنیس آنلاین، کنترلر لمسی عالی، بازی‌های چهار نفره تنیس و بسیاری از ویژگی‌های دیگر در Virtua Tennis Challenge قرار دارند و شما می‌توانید از همان ابتدا به آنها دسترسی داشته باشید.

خدمات Sega Forever، ابتکاری جدید از سگا است تا بازی‌های کلاسیک این کمپانی را به صورت رسمی برای گوشی‌های موبایل منتشر کند. از جمله بازی‌هایی که اکنون به لطف این خدمات در دسترس قرار دارند می‌توان به بازی Comix Zone و بازی Sonic the Hedgehog اشاره کرد که مدتی قبل در زومجی معرفی شدند. بیشتر بازی‌های خدمات جدید سگا مربوط به بازی‌های Mega Drive می‌شوند.

طبق گفته‌ی سگا هر دو هفته بازی‌ جدیدی به Sega Forever اضافه می‌شود که بازی Virtua Tennis Challenge، اولین بازی این فهرست است. زومجی به زودی این بازی را معرفی خواهد کرد.

معرفی گیم پلی :

بازی Virtua Tennis Challenge، عمیق ترین بازی تنیس در تلفن همراه با گرافیک 3D بی نظیر به همراه کنترل های تاکتیکی و گیم پلی واقع گرایانه است.رقابت با 50 بازیکن در 18 استادیوم در سراسر جهان امکان پذیر است. بازی خود را در استادیوم ها و محیط های مختلف انجام دهید و به رقابت دو نفره بپردازید، رقابت ها در زمین های خاک رس، چمن، سخت و یا در محوطه های داخلی قرار می گیرید.

از کجا دانلود کنیم ؟

دانلود از آیتونز

google play

منبع : droidgamers

برای دانلود بازی موبایل و اپلیکیشن به بخش اندروید، آیفون یا ویندوز موبایل  مراجعه کنید و با انتخاب خود دانلود کنید.

نظر خود را با ما در میان بگذارید