بررسی بازی Boom Beach : جزیره خود را فرماندهی کنید بازی محبوب سوپر سل

بازی Boom Beach که توسط استادیو بازیسازی سوپر سل منتشر شده است، دوستداران بازی های استراتژی و اکشن را با ارائه این بازی جدید غافلگیر می کند.این بازی همانند دیگر بازی معروف این شرکت به صورت رایگان منتشر شده و برای افزایش کارایی و سرعت در آن می توانید پرداخت هایی از جنس دلار داشته باشید.

معرفی گیم پلی :

در بازی Boom Beach یک نیروی جنگی را آماده کنید و با کاربران سراسر جهان برای گرفتن دشمن به جنگ بپردازید.پایه گیم پلی بازی تقریبا همانند Clash of Clans طراحی شده اما تغییرات زیادی دارد از جمله «سیستم های دفاعی، نوع حمله، قرار گیری دشمنان در کنار همدیگر و …» همه با هم متفاوت هستند. در Clash of Clans بخش تک نفره بازی کاملا جدا از بخش چند نفره طراحی شده ولی در بازی Boom Beach یک جزیره در پهنه اقیانوس دارید و جزایر مختلف به صورت رندم در کنار شما قرار گرفته اند؛ چه جزیره های تحت اداره هوش مصنوعی و چه جزیره هایی که توسط بازیکنان دیگر اداره می شوند.

 بازی Boom Beach

بازی Boom Beach

شما باید به جزایر کوچک حمله کرده و با نابودی مقعر دشمن، بومی ها را آزاد کنید. این بخش از بازی همانند بخش جنگ با گابلین ها در CoC است. بخش دیگر بازی نیز جنگ با کاربران است. کاربران مختلفی در جزایر اطراف شما ظاهر می شوند که با شکست آنها، آن جزیره دوباره برای شما می شود. البته پس از مدتی دوباره همان جزیره با کاربری دیگر جایگزین می شود.

امکانات :

امکان بازی با میلیون ها بازیکن دیگر، حمله به صدها پایگاه دشمن برای غارت گرفتن نیز وجود دارد.


وجود نبرد برای کنترل منابع با ارزش برای ارتقاء پایگاه خود در برابر حملات دشمن لازم است.


کاوش مجمع الجزایر بزرگ گرمسیری و کشف قدرت مرموز از کریستال های زندگی برای بقا ضروری است.


وجود چهره ترسناک Bosses Blackguard و نقشه های بد آنها را کشف کنید.


به سایر بازیکنان بپیوندید تا یک نیروی غیرقابل انکار برای تشکیل ماموریت ها داشته باشید.

 بازی Boom Beach

بازی Boom Beach

گرافیک گیم پلی :

گرافیک  بازی Boom Beach بطور فانتزی می باشد و انیمیشن ها بطور عالی کار شده اند. سطح زنده جزیره خود را به خوبی می توانید مشاهده کنید؛ موسیقی و صداگذاری در حد لازم کار شده. این بازی به دلیل صداهای تکراری هرگز خسته کننده نخواهد شد (همانند CoC) و در این بخش ایراد خاصی نمی شود از آن گرفت.

 بازی Boom Beach

بازی Boom Beach

حرف آخر :

اگرچه بازی Boom Beach از همان استودیویی که Clash of Clans را ساخته بیرون آمده اما به اندازه آن شاید تناسب نداشته باشد و بعد از مدتی خسته کننده شود اما همچنان می تواند جز برترین بازی های آنلاین موبایل برای اندروید باشد و مدت ها شما را سرگرم کند.بازی کاملا ارزش بازی کردن را دارد و می تواند تا حد زیادی از انتظارات شما را برطرف کند. همانطور که در محصول برتر سوپرسل می بینید، در این بازی نیز به همان خوبی و ظرافت کار شده است برای پلتفرم های اندروید و ای او اس به صورت رایگان عرضه شده است.

از کجا دانلود کنیم ؟

دانلود از آیتونز

دانلود از کافه بازار

9.4 امتیاز
  • گرافیک 9.5
  • خلاقیت 10
  • سرعت 9
  • ارزش آموزشی 9
  • سهولت بازی 9.5
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید