اخبار شبکه اجتماعی تلگرام : قرار دادن Bio در آیدی تلگرام ، حذف خودکار عکس ها

اخبار شبکه اجتماعی :

bio :

تلگرام پس از ماه‌ها قابلیت بیو برای پروفایل‌های شخصی را فعال کرد،در آپدیت جدید تلگرام دوباره قادر خواهید بود بیوگرافی خود را به بخش پروفایل تلگرام اضافه کنید. مطابق معمول این بخش می‌تواند به عنوان معرفی دقیق‌تر شما مورد استفاده قرار بگیرد و توسط سایر کاربران قابل دسترسی باشد.همان ویژگی که از روزها پیش وجودش در آپدیت های آتی تلگرام تایید شده بود و اکنون شاهد حضورش هستیم. حالا می توانید به بخش Settings یا همان تنظیمات رفته و نکاتی که دوست دارید را در ارتباط با خودتان اضافه کنید تا بقیه کاربرها بیشتر با شما آشنا شوند.

حذف خودکار عکس ها :

دومین قابلیت جالب آپدیت 4.2 هم به حذف خودکار عکس یا ویدیوها اختصاص دارد. مطمئنا برای تان پیش آمده که بخواهید بعد از یک مدت تصویر یا فیلمی که فرستاده اید به صورت خود به خود حذف شود تا فرد مقابل دیگر توانایی دیدنش را نداشته باشد. این برنامه با آخرین بروز رسانی اش این امکان را برای کاربرانش فراهم می کند.عکس‌هاى خود نابودگر و ویدیوها را به هر گفتگو دو نفره‌ای ارسال کنید. براى تنظیم زمان نابود شدن تصاویر می‌توانید از آیکون ساعت در هنگام انتخاب تصویر مورد نظر خود استفاده کنید.

تلگرام

تلگرام

جدا از قابلیت «حذف خودکار عکس ها» و «نوشتن بیوگرافی» جدیدترین آپدیت آن یک ویژگی مهم دیگر هم دارد: سرعت دانلود بالا رفته و امنیت افزایش یافته است. با بروزرسانی 4.2 شاهد پشتیبانی تلگرام از CDN هستیم. این سیستم می تواند محتوا را با توجه به موقعیت جغرافیایی کاربر از طریق نزدیک‌ ترین سرور به او ارائه دهد.

 مشاهده راحت‌تر استیکرها : 

در نسخه جدید تلگرام هنگام انتخاب استیکر، کافیست روی دکمه “up” در پنل استیکر‌ها  بزنید تا تمام صفحه شود و راحت‌تر آن را ببینید.

تلگرام

تلگرام

همچنین گفته شده که با اضافه سازی این ویژگی نباید نگرانی بابت لو رفتن اطلاعات یا تغییر آن ها داشته باشید. با این بروزرسانی دوباره خودش را به عنوان یکی از بهترین اپلیکیشن ها ثابت کرد و حالا باید ببینیم در آینده چه تغییراتی در انتظار این برنامه خواهد بود.

google play

دانلود از آیتونز

برای دانلود بازی موبایل و اپلیکیشن به بخش اندروید، آیفون یا ویندوز موبایل  مراجعه کنید و با انتخاب خود دانلود کنید.

نظر خود را با ما در میان بگذارید