بررسی شبکه اجتماعی Pinterest : با پینترست عکس هایت را پونز بزن

شبکه اجتماعی Pinterest پر از امکانات برای طراحی زندگی شما است. کشف دستور العمل ها، الهام از سبک، پروژه برای خانه و  صدها ایده دیگر را پیدا کنید.این شبکه اجتماعی برای اولین بار در سال 2010 ،5 سال قبل اجرا شد این شبکه اجتماعی به گفته مدیر عاملش یک “کاتالوگ ایده ها” است.

معرفی شبکه اجتماعی :

شبکه اجتماعی Pinterest گنجینه‌ای از ایده‌هاست. شما می توانید با استفاده از این اپلیکیشن ایده‌های خود را ذخیره کرده و آن‌ها را به اشتراک بگذارید و از ایده‌ها و روش‌های دیگران در هر زمینه‌ای استفاده کنید.فراموش نکنید این ایده‌ها می‌توانند در هر زمینه‌ای باشند، از دستور غذا گرفته تا طرز لباس‌پوشیدن و حتی نگهداری از فرزندان و هر زمینه‌ای که فکر کنید در Pinterest یافت می‌شود.

در شبکه اجتماعی Pinterest شما می‌توانید برای هر موضوع دلخواهی یک قسمت جداگانه داشته باشید و همه چیز را دسته بندی کنید.دسته‌بندی موضوعات و جدا کردن ایده‌ها بر حسب موضوعشان به شما کمک خواهد کرد که در آینده راحت تر آن‌ها را بیابید.می‌توانید ایده‌های خود را با دوستانتان به صورت گروهی جمع کنید و برای برنامه‌ای که در آینده قرار است با هم داشته باشید برنامه‌ریزی کنید.

اگر درباره‌ی موضوع خاصی نیاز به ایده دارید اما نمی‌دانید چه ایده‌ای، کافیست آن موضوع را در Pinterest جست‌و‌جو کنید تا ایده‌های زیادی درباره‌ی چطور به ثمر رساندن کار در اختیارتان قرار بگیرد و اگر خودتان ایده‌ای ندارید می‌توانید هر ایده‌ای که در سرتاسر اینترنت می‌بینید را ذخیره کرده و اصطلاحا آن را به دیوارتان سنجاق کنید.

شبکه اجتماعی Pinterest درست مانند یک دیوار است که ایده‌هایتان را روی آن سنجاق می‌کنید! وقتی یک بار سایت یا اپلیکیشن را باز کنید متوجه این جمله خواهید شد!


برخی از کارهایی که می توانید با Pinterest انجام دهید:

پیدا کردن ایده های روزمره که دوست دارید ، چه چیزی روی دیوارهایتان قرار دهید، چه چیزی برای پوشیدن و ایده های بیشتر برای هر بخش از زندگی خود داشته باشید.

صرفه جویی در ایده ها ، سازماندهی ایده ها بر اساس موضوع، به طوری که به راحتی بتوانید ان ها را پیدا کنید.

جستجو بر اساس کلمه کلیدی یا با دوربین خود وجود دارد.

صرفه جویی در ایده هایی که در وب پیدا می کنید فقط از دکمه Save Pinterest در مرورگر تلفن همراه خود استفاده کنید.

 شبکه اجتماعی Pinterest

شبکه اجتماعی Pinterest

اگر با سایت Pinterest آشنایی داشته باشید، قطعا از اینکه این سایت اپلیکیشنی نیز برای تلفن همراه دارد خوشحال می‌شوید. اپلیکیشن پینترست بیش از صد میلیون بار دانلود شده است و در گوگل پلی امتیاز ۴.۶ را گرفته است.گروه این سایت هر دو هفته یک‌بار اپلیکیشن خود را به‌روز رسانی می‌کنند تا سرعت و راحتی کار با اپلیکیشن را بیشتر کنند.

 شبکه اجتماعی Pinterest

شبکه اجتماعی Pinterest

حرف آخر :

پس اگر انسان خلاقی هستید که به دنبال ایده‌های نو و یا به اشتراک گذاشتن توانایی‌ها و ایده‌های خود در هر زمینه‌ای هستید، درنگ نکنید و  شبکه اجتماعی Pinterest را نصب کنید. با ساختن یک حساب کاربری؛ قطعا دوستان زیادی را خواهید یافت که می‌توانید ایده‌های آن‌ها را ببینید و مانند سایر شبکه‌های اجتماعی برای عکس‌هایی که به اشتراک می‌گذارند نظر بگذارید و یا از نظرات آن‌ها بهره‌مند شوید.این برنامه هم اکنون برای هر دو پلتفرم مبتنی بر سیستم عامل iOS و Android به صورت رایگان در دسترس است.

از کجا دانلود کنیم ؟

google play دانلود از آیتونز

10.0 امتیاز
  • ارزش اموزشی 10
  • استفاده پذیری 10
  • سهولت 10
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید