بررسی بازی Hill Climb Racing : بازی پرطرفدار مسابقه تپه نوردی

بازی Hill Climb Racing یکی از اعتیاد آور ترین و سرگرم کننده ترین بازی های مبتنی بر رانندگی است که بیشتر شبیه به یک سرگرمی تفننی و هیجانی است تا یک بازی رانندگی! و شاید صرفا به دلیل اینکه باید یک ماشین را هدایت کنید، نه یک حیوان یا انسان خارق العاده، سبک رانندگی را به این بازی نسبت داده اند.

معرفی گیم پلی :

با نیوتون بیل آشنا شوید، راننده مشتاق جوان. او میخواهد ماجرایی را شروع کند که او را به مکان هایی میبرد که کسی تابحال نرفته است. از رگناروک تا کارخانه اتمی، همه جا برای بیلی یک مسیر مسابقه است. بدون توجه به قوانین فیزیک، بیل تا وقتی که ماه را فتح نکند تسلیم نمیشود!با چالش های منحصر بفرد تپه نوردی روبرو شوید. از حرکات نمایشی پاداش بگیرید و با استفاده از سکه، ماشین خود را ارتقا دهید و مسافت بیشتری را طی کنید. اما مراقب باشید – بیل به اندازه کودکی سرسخت نیست! و بنزین ماشین او به راحتی تمام میشود.

در ابتدا شاید حرکت آرام ماشین شما را کمی کسل کند و حتی در این هنگام خودرو در شیب‌های معمولی نیز قادر به ادامه مسیر نیست اما زمانی که مقداری امتیاز کسب کرده باشید می‌توانید قطعات خودرو خود را ارتقا دهید و در این هنگام است که مسیر‌ها را ساده و ساده‌تر رد خواهید کرد و البته حرکت با سرعت و آسان مسیر‌های سخت در ازای این است که شما بتوانید سکه جمع کنید و قطعات خودرو خود را ارتقا دهید.

بازی Hill Climb Racing

بازی Hill Climb Racing

امکانات گیم پلی :

ماشین های مختلف و ارتقا های منحصر بفرد (وسایل نقلیه مختلف مانند: موتور، کامیون، جیپ، تانک و …)

قطعات قابل ارتقا از جمله، موتور، لاستیک و سیستم تعلیق

مراحل زیاد به همراه اهداف مختلف در هر مرحله (روستا، کویر، قطب و کره ماه! +++)

امتیاز خود را با یک اسکرین شات با دوستان خود به اشتراک بگذارید!

گرافیک جذاب و شبیه سازی فیزیکی عالی

سازگار با دستگاه های قوی و ضعیف (شامل تبلت ها)

صدای توربوی واقعی هنگام ارتقای موتور!

حالت گاراژ: ماشین رویایی خود را بسازید و رانندگی کنید!

قدرت های جدید بگیرید و مسافت بیشتری رانندگی کنید

27+ مرحله!

28+ وسیله نقلیه!

بازی Hill Climb Racing

بازی Hill Climb Racing

حرف آخر :

البته باید به این نکته نیز توجه داشت که با انجام این بازی شما با برخی مسائل فیزیکی نیز آشنا خواهید شد. زیرا توسعه دهندگان این بازی اعلام کرده‌اند که بازی مذکور بر اساس مسائل فیزیک ساخته شده است. البته توجه داشته باشید که این بازی برای سیستم عامل iOS و ویندوزفون نیز توسعه یافته است و کاربران این پلتفرم‌ها نیز قادر خواهند بود تا این بازی را انجام دهند.

از کجا دانلود کنیم ؟

google play

دانلود از آیتونز

9.6 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 10
  • سرعت 10
  • ارزش آموزشی 9
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (1 امتیاز) 5.6

نظر خود را با ما در میان بگذارید