اخبار بازی موبایل : نسخه جدید بازی Temple Run در راه اندروید و iOS

اخبار بازی Temple Run :

باخبر شدیم استودیو Imangi،‌ سازنده بازی Temple Run، اعلام کرده که نسخه جدید بازی Temple Run در راه اندروید و iOS است. استودیو Imangi، تیم کوچکی دارد که کار خود را به خوبی بلد هستند، این امر باعث شده است تا بازی Temple Run پس از انتشار، محبوبیت‌ زیادی در بین کاربران اندرویدی پیدا کند و در نتیجه شاهد نسخه‌های دیگری از این بازی نیز هستیم. اخیرا نیز استودیو Imangi  اعلام کرد که نسخه‌ای جدید از بازی Temple Run را به زودی برای اندروید و آی‌او‌اس منتشر خواهند کرد.

این بازی جدید که Temple Run: Treasure Hunter نام دارد در سبک اصلی Temple Run ساخته نشده است و گیمر باید در این بازی پازل‌های مختلفی را حل کند. از قرار معلوم بازی Temple Run: Treasure Hunter در مراحل ساخت پایانی خود به سر می‌برد و این گونه که پیداست نسخه آزمایشی این بازی در حال حاضر در گوگل‌پلی برای بعضی از کشورها منتشر شده است.

زمان انتشار بازی :

استودیو Imangi، در خصوص زمان انتشار نسخه نهایی بازی Temple Run: Treasure Hunter سخنی به میان نیاورده است اما به احتمال زیاد نهایتا تا چند ماه آینده شاهد انتشار این بازی جدید خواهیم بود.

اگر از طرفداران بازی‌های موبایل باشید به احتمال زیاد بازی  match 3 puzzle را می‌شناسید، عنوان جدید Temple Run: Treasure Hunter نیز به لحاظ سبک و سیاق شباهت‌های زیادی به match 3 puzzle دارد و حال و هوای بازی اصلی Temple Run در این بازی نیز به چشم می‌خورد.

بعضی از شخصیت‌های محبوب نسخه قبلی Temple Run نیز در بازی جدید Temple Run: Treasure Hunter حضور دارند. در این بازی چیزی حدود ۲۰۰ پازل مختلف تعبیه شده است که در ۵ دنیای متفاوت قرار گرفته‌اند. این بازی جدید نیز همانند بیشتر بازی‌های موبایل به صورت رایگان در اختیار کاربر قرار می‌گیرد اما کاربران حرفه‌ای برای خرید آیتم‌های مشخصی در بازی باید دست به جیب شده و هزینه‌ پرداخت کنند.

منبع : phonearena

برای دانلود بازی موبایل و اپلیکیشن به بخش اندروید، آیفون یا ویندوز موبایل  مراجعه کنید و با انتخاب خود دانلود کنید.

۱ دیدگاه

نظر خود را با ما در میان بگذارید