بررسی برنامه Sygic : آسوده مسیر خود را آفلاین پیدا کنید و از سفر خود لذت ببرید

برنامه Sygic بهترین برنامه جی پی اس جهان با ترافیک در زمان واقعی برای اندروید است به همراه  نقشه های آفلاین ، 3D و آنلاین است.برنامه Sygic دقیق ترین اطلاعات ترافیکی زمان واقعی را با اطلاعات جمع آوری شده به 500 میلیون کاربر در سراسر جهان ارائه می دهد که توسط اتومبیل های جهانی، اپراتورهای تلفن همراه، نقشه برداری و تامین کنندگان اطلاعات ترافیک ارائه می شود.

معرفی اپلیکیشن :

برنامه Sygic  یک برنامه معروف ناوبری که بدون نیاز به اینترنت با تنها یک بار دانلود نقشه میتواند جوابگوی نیاز کاربران خود باشد.این برنامه با نصب رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است اما این نسخه ی رایگان تنها ۷ روز اعتبار دارد و فعال خواهد ماند .افراد برای نصب نسخه ی اصلی آن باید به سایت sygic.com مراجعه کنند. تا بتوانند برای همیشه این اپلیکیشن ناوبری را در دستگاه های خود داشته باشند و بدون هیچ نگرانی سفر های خود را آغاز کنند. و بدون دغدغه از سفر خود اذت ببرند و حتی دیگر قابلیت های آن را نیز در موارد مورد نیاز خود استفاده کنند.

برنامه Sygic

برنامه Sygic

 

جستجوی متفاوت:

جستجوی مقصد در برنامه Sygic کمی با سایر برنامه‌های مشابه متفاوت است، کاربر باید به ترتیب کشور، شهر، خیابان و تقاطع را انتخاب کند و سپس دکمه‌ی جستجو را فشار دهد.

نقشه‌ی هوایی:

برنامه Sygic به نقشه‌ی هوایی کشور دسترسی دارد که درواقع از طریق ماهواره فرستاده می‌شود و نقشه تا حدودی سه بعدی است و می‌توان کوه‌ها و دشت‌ها را بر روی آن تشخیص داد و همین نکته به زیبایی نقشه افزوده است.

تغییر زاویه دید:

از قابلیت‌های خوب برنامه Sygic امکان تغییر نقطه دید است که کاربر با انتخاب حالت Driving می‌تواند نقطه دید را به حالت رانندگی تغییر دهد.

برخی از ویژگی ها برنامه :

نقشه های با کیفیت.

عدم نیاز به اینترنت.

مسیریابی و تغییر مسیر ساده.

جهت یابی گویا.

انتخاب مسیر دلخواه.

قطب نما، قدم شمار و تایمر درون اپلیکیشنی.

برنامه Sygic

برنامه Sygic

حرف آخر :

خوشبختانه این اپلیکیشن به خوبی از ایران و زبان فارسی پشتیبانی می کند و شما تمام امکانات بصری و صوتی آن را به زبان فارسی در اختیار خواهید داشت. نسخه اندروید این اپلیکیشن مهلت تست ۷ روزه دارد و بعد از آن حتما باید اپلیکیشن خریداری شود این برنامه که به صورت رایگان بر روی پلتفرم‌های مبتنی بر سیستم عامل‌های اندروید و آی‌او‌اس قابل دانلود و نصب است، امتیاز ۴.۴ را از سوی کاربران در سایت گوگل پلی کسب کرده است.

از کجا دانلود کنیم ؟

دانلود از آیتونز

google play

10.0 امتیاز
  • ارزش آموزشی 10
  • استفاده پذیری 10
  • سهولت 10
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید