اخبار بازی موبایل : بازی Motorsport Mananger Mobile 2 برای آیفون منتشر شد

اخبار بازی موبایل Motorsport Mananger Mobile 2 :

بازی Motorsport Mananger Mobile 2 :استودیو Playsport Games با انتشار تریلری، بازی Motorsport Manager Mobile 2 را برای دستگاه‌های iOS منتشر کرد.بازی آیفون Motorsport Manager Mobile 2 که نسخه اول آن در سال ۲۰۱۴ توانست محبوبیت خاصی را به خود اختصاص دهد، در جدیدترین اخبار بازی موبایل در فروشگاه اپ‌ استور منتشر و قابل دسترس شد. استودیو پلی‌اسپورت گیمز (Playsport Games) ضمن اعلام این خبر تریلر هنگام عرضه آن را نیز منتشر کرد که در ادامه می‌توانید آن را تماشا کنید و نگاهی به محتوای آن بیاندازید.

بازی Motorsport Manager Mobile 2 همانند نسخه پیشین خود در سبک شبیه‌ساز و مدیریت مسابقات رانندگی طراحی شده است و به شما اجازه می‌دهد که با تشکیل تیم خود به مسابقات بزرگ بپویندید. شما در این بازی با استخدام کردن رانندگان تیم خود را گسترش می‌دهید و به توسعه اتومبیل‌های خود ادامه می‌دهید تا بتوانید از سری مسابقات اروپایی به مسابقات جهانی موتور‌اسپورت راه پیدا کنید.

از ویژگی‌های جدیدی که در نسخه دوم بازی Motorsport Mananger Mobile 2 دیده می‌شود باید به طراحی قطعات اتومبیل‌ها، حالت‌های موتور ماشین، بخش حمایت مالی گسترده و تنظیمات دیگر، اشاره کرد.

در ادامه می‌توانید بازی ماشین سواری بازی Motorsport Mananger Mobile 2 را از فروشگاه اپ‌ استور با قیمت ۳.۹۹ دلار خریداری و با حجم ۵۷۰ مگابایت دانلود کنید.

دانلود از آیتونز

 

منبع : toucharcade

برای دانلود بازی موبایل و اپلیکیشن به بخش اندروید، آیفون یا ویندوز موبایل  مراجعه کنید و با انتخاب خود دانلود کنید.

نظر خود را با ما در میان بگذارید