بررسی برنامه Automatic Call Recorder : مکالمه های خود را به آسانی ضبط کنید

برنامه Automatic Call Recorder ، هر تماس تلفنی را که میخواهید ضبط کنید و ذخیره کنید. شما می توانید تنظیم کنید که کدام تماس ها ضبط شده اند و کدام تماس ها نادیده گرفته شده اند. گوش دادن به مکالمه های ضبط شده، اضافه کردن یادداشت ها و به اشتراک گذاری آن ها از ویژگی های این برنامه است. لطفا توجه داشته باشید که ضبط تماس در برخس از گوشی ها کار نمی کند و می تواند منجر به ضبط با کیفیت پایین شود. بنابراین پیشنهاد میکنیم قبل از خرید برنامه نسخه رایگان آن را امتحان کنید.

معرفی نرم افزار :

برنامه Automatic Call Recorder یکی از برترین برنامه های موجود برای ضبط و ذخیره ی تماس های تلفنی است. پس از نصب این اپلیکیشن تمامی مکالمات شما به شکل دو طرفه و خودکار ضبط خواهد شدد. برای تغییر این ویژگی، برنامه را اجرا کرده و دکمه ی منو را در موبایل خود فشار دهید. سپس گزینه ی Settings را انتخاب کنید و اگر نمی خواهید تماس ها به صورت خودکار ضبط شوند، تیک گزینه ی Record Calls را بردارید.

امکانات:

رابط کاربرای ساده و شکیل و سرعت عملکرد بالا.

کیفیت بالا در ضیط مکالمات.

امکان تنظیم ضبط خودکار تمامی مکالمات.

امکان انتخاب پسوند فایل ذخیره سازی (۳gp,amr.wav).

امکان انتخاب مسیر ذخیره سازی فایل.

امکان ذخیره فایل در فضای ابری به این صورت هیچگاه نگران از دست رفتن اطلاعات ذخیره شده خود نخواهید بود.

امکان ایجاد ویجت.

جستجو در فایل های ذخیره شده.

امکان ذخیره موقت فایل و همپنین پخش و اشتراک آسان فایل.

برنامه Automatic Call Recorder

برنامه Automatic Call Recorder

آیتم های مورد بررسی :

اگر می خواهید فقط صدای خود را در حین مکالمه ضبط کنید، همانطور که در بالا گفتیم وارد بخش تنظیمات شده و در قسمت Audio Source ، گزینه ی Mic را انتخاب نمایید. در این صورت ورودی صدا فقط از طریق میکروفون تلفن شما خواهد بود. به صورت پیشفرض گزینه ی مذکور بر روی Voice Call یعنی ضبط دو طرفه ی تماس های صوتی تنظیم شده است.

همچنین با گزینه ی File Type می توانید فرمت فایلهای خروجی را از بین 3gp ، amr و یا wav انتخاب نمایید که البته این گزینه در حالت پیشفرض بر روی Amr تنظیم شده است و پیشنهاد می کنیم برای جلوگیری از افزایش حجم فایل های ذخیره شده آن را تغییر ندهید.

در برنامه Automatic Call Recorder برای پخش فایل های ذخیره شده نیاز به اپلیکیشن دیگری ندارید ولی اگر دوست دارید فایل ها با برنامه ای دیگر پخش گردند گزینه ی آخر در بخش Settings یعنی Use External Player را تیک بزنید. در بخش Inbox و Saved قادر هستید با انتخاب هر یک از فایل های ذخیره شده، گزینه هایی برای پخش، تغییر نام، انتقال به بخش ذخیره شده ها (Saved)، اشتراک گذاری،جزئیات فایل و … را مشاهده، سپس  هر کدام را که نیاز دارید انتخاب نمایید.

Inbox و Saved. مواردی که در بخش Inbox قرار دارند هنوز ذخیره نشده اند و فایل های موقت تماس های ضبط شده هستند و آیتم هایی که در بخش Saved قرار دارند در موبایل شما ذخیره گشته اند.

حرف آخر :

برنامه Automatic Call Recorder از ویجت نیز پشتیبانی می کند که با استفاده از آن در صفحه ی اصلی تلفن هوشمند خود، می توانید تعداد فایل های ضبط شده و ذخیره شده را مشاهده نموده و مستقیما به بخش جستجو در اپلیکیشن هدایت شوید.تنها در مارکت Google play  بیش از ۱ میلیون بار دانلود شده است و در مارکت کافه بازار نیز بیش از ۲۰۰ هزار نصب فعال را به خود اختصاص داده است. هم اکنون می توانید این برنامه را برای دستگاه اندرویدی خود دانلود کرده و از قابلیتهای گوناگون آن بهره مند شوید.

از کجا دانلود کنیم ؟

google play

10.0 امتیاز
  • ارزش آموزشی 10
  • استفاده پذیری 10
  • سهولت 10
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید