بررسی بازی Shadow Fight 2 : بازی خشن و مبارزه ای جنگ سایه ها

بازی  Shadow Fight 2 ترکیبی از مبارزه های کلاسیک است ، این بازی به شما امکان می دهد شخصیت خود را با سلاح های کشنده بی شمار و سلاح های زرهی نادر مجهز کنید با ده ها تکنیک متحرک و هنرهای رزمی آن ها را قوی کنید،دستگاه‌های موبایل و تبلت‌ها نیز می‌توانند میزبان خوبی برای این سبک باشند.

معرفی گیم پلی :

بازی Shadow Fight 2، نقش آفرینی شخصیت اصلی بازی در میدان‌های مبارزه است و شما حرکات وی را بر عهده دارید. حرکات کاراکتر بازی در ۸ جهت صورت می‌گیرد و ضربات مشت و لگد را نیز شامل میشود. علاوه بر این موارد، می‌توان از روش‌های دیگر مبارزه، مثلا پرتاب نیزه هنگام بازی نیز بهره جست. این بازی دارای سبک‌های مختلفی برای انجام است، به طوری که هر کدام دارای قوانین و امتیازات به خصوصی است. با به دست آوردن سکه‌ها، می‌توانید برای خودتان تجهیزات مورد نیاز را، مانند سلاح گرم و سرد، خریداری کنید. کسب امتیاز نیز سبب می‌شود شما بتوانید مهارت‌های خود را در انجام نبرد با رقبا، افزایش دهید.

بازی Shadow Fight 2

بازی Shadow Fight 2

گرافیک و رابط کاری گیم پلی :

گرافیک بازی بسیار ساده و تمیز است، درست است که جزئیات فوق العاده در بازی قرار داده نشده است، اما انیمیشن بازی، عالی است! انیمیشن بازی تا اندازه‌ای شما را به یاد بازی شاهزاده پارسی (Prince of Persia) می‌اندازد؛ چرا که برای تک تک حرکات، بهترین جزئیات ممکن در نظر گرفته شده است تا حس نرم و روان اجرا شدن آنها را به شما القا کند. شبیه سازی حرکات رزمی در این بازی به خوبی رعایت شده است و هوش مصنوعی آن به گونه‌ای است که زمانی که هر ضربه را به سمت رقیب روانه می‌سازید، کوچکترین اشتباه محاسباتی، حرکتی و زمانی، شما را به آنچه می‌خواهید نمی‌رساند.

بازی Shadow Fight 2

بازی Shadow Fight 2

همچنین این بازی در ارائه امتیاز و سکه به شما خسیس است و همین باعث می‌شود برای رسیدن به آنچه می‌خواهید، حسابی عرق بریزید. گاهی پیش رفتن چند مرحله، ساعت‌ها زمان می‌برد؛ چرا که سرعت پیشرفت در این بازی، بسیار کم است.

حرف آخر :

یکی از پرطرفدار ترین بازی در سبک مبارزه ایی می باشد طوری که بیش از 40 میلیون کاربر در شبکه اجتماعی فیس بوک به خود اختصاص داده است. بر اساس توصیفی که سازنده این بازی یعنی کمپانی NEKKI شرح داده است، سبک اصلی بازی Shadow Fight 2 در واقع nail-biting و RPG به همراه یک حالت مبارزه ایی کلاسیک می باشد.بازی جنگ سایه‌ها اگر چه دارای کم و کاستی‌هایی است، اما قطعا یکی از بهترین بازی‌های مبارزه‌ای در ژانر خود محسوب می‌شود. مطمئن باشید دوست دارید هر روز حداقل یکی دو مبارزه انجام دهید تا پیشرفتی هر چند ناچیز، داشته باشید.

از کجا دانلود کنیم ؟

دانلود از آیتونز

google play

9.3 امتیاز
  • گرافیک 9.5
  • خلاقیت 9
  • سرعت 9.5
  • ارزش آموزشی 9
  • سهولت بازی 9.5
  • امتیاز کاربر (1 امتیاز) 8

نظر خود را با ما در میان بگذارید