بررسی بازی Real Racing 3 : لذت واقعی رالی را در این بازی تجربه کنید

بازی Real Racing 3 :کمپانی EA Games همیشه در ساخت بازی های ورزشی و رقابتی پیشگام بوده و آن ها را بسیار شبیه به واقعیت طراحی کرده است. بازی Real Racing 3 در ادامه  نسخه های 1 و 2 ساخته شده است و برای هردو سیستم عامل محبوب اندروید و IOS توزیع شده است.

معرفی گیم پلی :

بازی Real Racing 3 که سومین نسخه از Real Racing در صدد پاک کردن اشتباهات پیشین خود تفاوت های زیادی نسبت به نسخه های قبلی دارد که سعی شده اغلب این تغییرات مثبت و رو به جلو باشد. ماشین ها بیشتر، زمین های مسابقه جذاب، گرافیک بهتر و … همه مواردی هستند که الکترونیک آرتز و Firemonkeys سعی داشته اند به این سری اضافه کنند تا بازی را نسبت به گذشته جذاب کنند.

در بازی Real Racing 3 سراسر هیجان، تجربه رانندگی با 45 ماشین طراحی شده با تمامی جزئیات مدل های اصلی را تجربه کنید. تمامی این خودروهای مسابقه ای در حال حاضر به تولید رسیده اند. از این تعداد می توان به پورشه، لامبورگینی، دوج، بوگاتی و آئودی اشاره کرد. نکته جالب توجه این است که شما برای اولین بار در یک بازی موبایل، تجربه مسابقه همزمان با 21 ماشین دیگر را خواهید داشت. از دیگر مواردی که به واقعی تر جلوه دادن “Real Racing 3”  کمک کرده است، مسیرهای مسابقه طراحی شده بر اساس پیست های واقعی موجود در سراسر دنیا است، پیست هایی چون سیلوراستون. شک نداشته باشید که جذاب ترین ویژگی این بازی، امکان بازی گروهی با هرکسی و در هرزمانی می باشد، حتی به صورت آفلاین! تمامی مراحل این گیم را می توانید با دوستان خود در شبکه های اجتماعی و یا هرجای جهان خاکی به اتمام برسانید.

بازی Real Racing 3

بازی Real Racing 3

کیفیت گیم پلی :

RR3 در کسب رضایت اپلیکیشن نویس ها بسیار موفق عمل کرده و نمرات خوبی هم از این مراجع کسب کرده که همین موضوع مهر تائیدی است بر کیفیت بالای این بازی در حوزه بازی های موبایل اما اگر کمی جدی تر به قضیه نگاه کنیم، وبسایت ها و مجلات معتبر حوزه بازی های ویدئویی این بازی را چندان راضی کننده ندیده اند که دلیل آن احتمالا مقایسه بازی با اسطوره هایی چون Forza و Gran Turismo بوده است. اما به هر حال Real Racing 3 یک بازی قدرتمند در سبک ریسینگ محسوب می شود که آنلاین دلچسبی هم دارد.

بازی Real Racing 3

بازی Real Racing 3

حرف آخر :

برای اینکه متوجه قدرت سخت افزاری تبلت یا موبایل تان شوید می توانید این بازی را نصب کنید و علاوه بر اینکه ویژگی های فنی را بررسی می کنید از تجربه شیرین یک بازی ریگان هم لذت ببرید.باید اذعان داشت که گرافیک این گیم را شاید بتوان با Xbox 360 و یا Play Station 3 مقایسه کرد. شک نداشته باشید که جذب این بازی زیبا خواهید شد.

از کجا دانلود کنیم ؟

google play

دانلود از آیتونز

9.8 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 10
  • سرعت 10
  • ارزش آموزشی 9.5
  • سهولت بازی 9.5
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید