بررسی برنامه Block WiFi Thief : مشاهده دستگاه‌های متصل به شبکه وای‌فای

برنامه Block WiFi Thief :آیا می خواهید بدانید چه کسی بدون اجازه به شبکه بی سیم شما وصل شده است؟آیا میخواهید بدانید سرعت اینترنت شما کند است ، چه کسی wifi شما را سرقت میکند؟آیا مطمئن هستید که هیچ کس ارتباطات شبکه شما را جاسوسی نمیکند؟آیا می ترسید که اطرافیان شما ممکن است به اطلاعات شخصی شما دسترسی داشته باشد؟نحوه جلوگیری از ورود به wifi شما چگونه است؟

معرفی برنامه Block WiFi Thief :

یکی از برترین اپلیکیشن ها را به شما عزیزان معرفی میکنیم ، برنامه Block WiFi Thief عنوان یک برنامه امنیتی برای شناسایی دستگاه های متصل شده به شبکه وای فای می باشد که توسط شرکت WiFi Us برای اندروید منتشر شده است.برنامه Block Thief Thief یک ابزار ساده برای دیدن تمام دستگاه های متصل به شبکه شما است یک ابزار امنیتی برای جلوگیری و تشخیص جاسوس و مزاحمان است، ببینید چه کسی در wifi شما است، از آن برای هک کردن رایانه یا برای اسکن کردن شبکه های WiFi استفاده نکنید. و بهتر است گذرواژه WiFi خود را با دیگران به اشتراک نگذارید.

برنامه Block WiFi Thief همچنین اجازه می دهد تا لیستی از دستگاه های شناخته شده با نام سفارشی را ذخیره کنید. این امر کار را برای ما آسان می کند و هر بار که اسکن می کنید، نیازی به چک کردن داده ها نیست. این همه ویژگی در یک طراحی ساده جمع شده است که به ما امکان می دهد اطلاعات شخصی ما در چند ثانیه ایمن باشد.

مزایا استفاده از برنامه Block WiFi Thief :

طراحی ساده و رابط کاربری آسان.

دسترسی سریع به آی پی دستگاه های متصل شده به وای فای.

راه جلوگیری از متصل شدن دستگاه های فری لودر.

سرعت بالا در اسکن اطلاعات.

قطع هر گونه اتصال ناشناس به شبکه وای فای.

نمایش اطلاعات مختلفی از دیوایس متصل شده نظیر گت وی، مک آدرس و …

ساز گاری با انواع روتر ها نظیر دی لینک، تی پی لینک و …

یاد آوری برای تغییر رمز عبور روتر در بازه های زمانی مشخص.

پشتیبانی از زبان های مختلف.

این اپلیکیشن پس از اجرا شبکه وای‌فای را بررسی می‌کند و لیست دستگاه‌های متصل به آن را نمایش خواهد داد. در ابتدای کار تنها دستگاه شما و خود مودم به عنوان دستگاه شناخته شده (Known) با رنگ سبز مشخص خواهد شد اما می‌توانید با توجه به نام سازنده دستگاه‌های متصل و یا قطع و وصل کردن آن‌ها سایر دستگاه‌های مورد اطمینان خود را نیز شناسایی کرده و آن‌ها را از حالت غریبه (Stranger) به شناخته شده تغییر دهید. پس از آن با اجرای این اپلیکیشن در پس‌زمینه هرگاه دستگاه ناشناسی به مودم شما متصل شد اعلان هشداری روی گوشی هوشمندتان دریافت خواهید کرد.

برنامه Block WiFi Thief

برنامه Block WiFi Thief

حرف آخر :

برنامه Block WiFi Thief ، با توجه به میزان اهمیت خود برای حفظ امنیت شبکه وای فای توانسته است با قیمت 2.99 دلاری خود اعتماد کاربران را جلب کند. این نرم افزار تا کنون تنها 50 دانلود فعال داشته که با دریافت نسخه خریداری شده آن جزو اولین کاربران جهانی آن خواهید بود.

از کجا دانلود کنیم ؟

google play

10.0 امتیاز
  • ارزش آموزشی 10
  • استفاده پذیری 10
  • سهولت 10
  • امتیاز کاربر (1 امتیاز) 7.8

نظر خود را با ما در میان بگذارید